اشتراک گذاری

تعمیرات مادربرد لپ‌ تاپ دل

تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل یکی از خدمات تخصصی در حوزه تعمیر و ترمیم لپ تاپ می‌باشد که به سبب ساختار ویژۀ این قطعه و حساسیت آن در عملکردِ نیک لپ تاپ، نیازمند حضور کارشناسان زبده و مسلط بر سیستم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ تاپ‌های دل است. مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل با تأکید بر همین امر، جمعی از مهندسانِ کارآمد و متخصص در این حوزه را به همکاری فراخوانده تا با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، رضایت بیش از پیش و روزافزون کاربران لپ تاپ دل را کسب نماید.

مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل، دارای دو ویژگی منحصر به فرد می‌باشد که آن را از دیگر تعمیرگاه‌های هم‌ردۀ خود متمایز ساخته است؛ ویژگی نخست این مرکز، بهره‌مندی از کارشناسان و مهندسان دوره دیده و مجرب است که به دلیل سال‌ها تجربه در امر تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل، قادر به رفع و حل غالب مشکلات مادربرد لپ تاپ دل می‌باشند. ویژگی دوم، برخورداری این مرکز از آرشیوی مجهز است که تمامی قطعات جانبی مادربرد لپ تاپ دل را در خود جای داده است.

این آرشیو، سبب سرعت‌بخشی به روند تعمیر در مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل می‌گردد و از اتلاف وقت مشتریان گرامی که -ممکن است برای خرید قطعات جانبی صرف گردد، جلوگیری می‌کند. از سویی دیگر استفاده از ابزارآلات تخصصی و هوشمند در زمینه عیب‌یابی و تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل در این مرکز، سبب گشته استهلاک سایر قطعات دستگاه به کمترین میزان ممکن رسیده و از خرابی زودهنگام و مجدد آن پیشگیری گردد.

در هرحال، در صورت بروز نقص و خرابی در مادربرد لپ‌ تاپ دل دو راهکار پیش روی ما وجود دارد که هر دوی آن‌ها در مرکز سخت افزار ایران ارائه می‌گردد:

۱- تعویض مادربرد لپ‌ تاپ دل

۲- تعمیر مادربرد لپ‌ تاپ دل

تعویض مادربرد دل

تعویض مادربرد لپ تاپ دل زمانی ضروری به نظر می‌رسد که امکان بازسازی و تعمیر مادربرد دل به طور کلی از میان رفته باشد. در صورت تشخیص کارشناسان مرکز سخت افزار ایران، مبنی بر عدم امکان تعمیر و بازیابی مادربرد دل، شما می‌توانید با حضور در نمایندگی فروش مادربرد لپ تاپ دل نسبت به خرید و تهیه‌ی مادربرد دل اقدام نمایید. در زمان تهیه‌ی مادربرد لپ تاپ دل در صورتی که قابلیت‌ها و پتانسیل‌های آن برای ارتقاء در آینده در نظر گرفته شود، قابلیت‌هایی نظیر پورت‌ها، کارت‌ها و نیز کنترل‌های RAID این امکان برای ما فراهم می‌گردد تا بدون نیاز به نصب امکانات جانبیِ دیگر عملکرد سیستم را ارتقاء بخشیم.

در مرکز سخت افزار ایران، آرشیوی جامع از مدل‌های گوناگون مادربرد دل فراهم شده است تا مشتریان گرامی بی‌هیچ ‌دغدغه و اتلاف وقت نسبت به خرید مدل مورد نیاز خود اقدام نمایند. در این بخش شما می‌توانید تنها با در اختیار داشتن نام و مدل مادربرد دل، این قطعه را با اطمینان از اصل و اورجینال بودن آن خریداری کنید. همچنین در راستای آسودگی هرچه بیشتر و صرفه‌جویی در زمان، این امکان فراهم شده است تا  پس از انجام هماهنگی‌های موردنیاز با صاحبان دستگاه، تمامی اقدامات مورد نیاز جهت تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل توسط کارشناسان حاضر در مرکز انجام گیرد؛ با این شیوه دیگر نیازی به جستجو و خرید حضوریِ مادربرد توسط مشتریان گرامی نیست.

با بهره‌مندی از این سیستم، نیازی به خرید مادربرد توسط مشتریان گرامی نیست و تمامی اقدامات لازم جهت خرید مادربرد لپ تاپ دل توسط کارشناسان صورت می‌گیرد. این امکان از طریق همکاری مشترک میان نمایندگی فروش مادربرد و مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل فراهم گشته است.

تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل

در صورت تشخیص کارشناسان مرکز سخت افزار ایران مبنی بر امکان تعمیر و بازسازی مادربرد لپ تاپ دل و رفع اختلالات ایجاد شده در آن، این قطعه پس از انجام هماهنگی‌های موردنیاز به بخشِ تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل ارسال می‌گردد. در این مرکز آرشیوی جامع از تجهیزات و ابزارآلات تخصصی جهت تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل وجود دارد تا مادربرد دل به بهترین نحو ممکن به همان سطح کیفی نخستین و کارخانه‌ای آن ارتقاء یافته و تعمیر گردد. کارشناسان تعمیر در این مرکز با کمک تجهیزات پیشرفته و تخصصی که در اختیار دارند توانایی رفع و تعمیر اختلالات ایجاد شده در مادربرد لپ تاپ دل را دارند.

کارشناسان تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل به دلیل سال‌ها سابقه در امر تعمیر، قادر به رفع غالب اختلالات ایجاد شده در مادربردهای دل می‌باشند. برخی از اختلالات قابل رفع در این بخش عبارتند از:

 • تعمیر کارت تی‌وی
 • رفع و تعمیر مشکل سوکت‌های سی‌پی‌یو
 • تعمیر و رفع مشکلات مربوط به کنترلرها در مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل
 • رفع و تعمیر مشکلات قطعات SMD ( مقاومت، دیود، ترانزیستور، خازن و …… )
 • ترمیم نواقص ایجاد شده به دلیل قطعی مدار
 • تعویض پایه CPU در صورت شکستگی در مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل
 • تعویض و ترمیم اسلاتهای RAM و گرافیک
 • تعویض و ترمیم جک‌های مختلف مادربرد
 • انجام عملیات مربوط به پروگرام انواع بایوس‌های دوطرفه و چهارطرفه در مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل
 • تعمیر کارت‌های صدا در مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل
 • تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل (شامل تعویض چیپ جنوبی، شمالی و آپدیت بایوس) در مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل
 • سرویس سیستم شامل سرویس سیستم خنک‌کننده، تقویت و سرویس خازن‌ها و اورکلاکینگ مادربرد و …
 • عیب‌یابی و رفع اختلالات مربوط به هارد مکانیک و الکترونیک، سیلندر و برد و بد سکتورگیری
 • بازیابی اطلاعات هارد دیسک در مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل
 • عیب‌یابی، تعمیر و رفع اختلالات مودم در مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل
 • عیب‌یابی و تعمیر کارت گرافیک
 • تعمیر DVD ROM – CD RW – صنعتی CD ROM – DVD RW (مکانیک – بورد – الکترونیک) در مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل
 • رفع مشکل قفل بایوس انواع هارد و مادربرد
 • رفع مشکلات مربوط به منبع تغذیه سوئچینگ

نکته شایان ذکر در این میان نیاز به هوشمندی کاربران، در زمان بروز اختلال در عملکرد لپ تاپ دل است. در صورتی که شما نیز کاربر لپ تاپ دل هستید و دستگاه شما به هر دلیل دچار اختلال در عملکرد گشته و کیفیت اولیه خود را از دست داده است، بهتر است جهت تعمیرات به یک مرکز مجاز و معتبر مراجعه نمایید.

تعمیرات دل

کاربران گرامی لپ تاپ دل می‌بایست توجه داشته باشند که تعمیر تخصصی مادربردهای لپ تاپ دل در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه تنها مشکل دستگاه را برطرف نخواهد کرد بلکه موجب وارد کردن صدمات جدی به بخش‌های دیگر دستگاه خواهد گردید، که در برخی موارد با از کار انداختن کلی دستگاه امکان بازیابی و اصلاح آن را برای همیشه از بین می‌برد. شما می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی مرکز تخصصی تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل با هزینه‌های مصوب و با بالاترین کیفیت، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل می‌باشد.