اشتراک گذاری

نمایندگی دل در تبریز

کاربران عزیز دستگاه‌های دل که ساکن در شهر تبریز هستند، می‌توانند سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را از نمایندگی دل در تهران دریافت نمایند. دلیل این پیشنهاد آن است که نمایندگی دل در تبریز هنوز راه‌اندازی نشده است و متأسفانه تمامی مراکزی که تحت این عنوان –یعنی نمایندگی رسمی دل- مشغول به کار هستند، مراکز غیررسمی هستند. از همین رو به کاربران گرامی دستگاه‌های دل، -به ویژه کاربرانی که بر دریافت خدمات باکیفیت حساسیتی ویژه دارند- توصیه می‌شود خدمات مورد نیاز خود را از نمایندگی رسمی دل در تهران دریافت نمایند. در نمایندگی مجاز دل تیمی از خبره‌ترین کارشناسان دو حوزه تعمیر و فروش حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را همراه با گارانتی معتبر به متقاضیان ارائه نمایند.

درباره نمایندگی دل در تبریز

همانگونه که گفته شد نمایندگی دل در تبریز متأسفانه هنوز راه‌اندازی و آغاز به کار نکرده است. مراکزی که تحت این عنوان در حال ارائه خدمات در شهر تبریز هستند، در واقع نمایندگی مجاز و رسمی نیستند. این مراکز تنها مجموعه‌های مجاز یا غیرمجازی هستند که حوزه فعالیت آنها در ارتباط با تعمیر یا فروش دستگاه‌های دل است. جهت رفع این نقصان، مدیریت نمایندگی دل در تهران، پارتی از مجموعه خود را به کاربران عزیز ساکن در شهرستان‌ها اختصاص داده است. در این پارت بدین دستگاه‌های معیوب تحویل گرفته شده و پس از تعمیر و بسته‌بندی به شهرستان‌ها ارسال می‌شوند.

کاربران عزیز دستگاه‌های دل که ساکن در شهر تبریز هستند می‌توانند از طریق روند شرح داده شده در صفحه «نمایندگی دل شهرستان ها» دستگاه خود را به نمایندگی دل در تهران ارسال نمایند. دستگاه‌های ارسال شده به این مرکز، مراحل تعمیر را طی کرده و همانگونه که در این صفحه شرح داده شده است به شهرستان‌ها ارسال می‌گردند.

نمایندگی دل در تبریز

نمایندگی دل در شهرستان‌ها

هدف از راه‌اندازی نمایندگی دل در شهرستان ها، همانگونه که گفته شد، ارائه خدمات مرتبط با بهسازی، تعمیر و ارتقاء دستگاه های فوجیتسو به کاربران عزیز ساکن در شهرستان هاست. این نمایندگی در واقع ارائه دهنده خدمات به جای کلیه نمایندگی‌ها، از جمله نمایندگی دل در تبریز، اصفهان، شیراز، اهواز و … است. نمایندگی دل در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، تمامی تلاش و امکانات خویش را در زمینه فروش و تعمیر محصولات دل به کار بسته است.

در صورت عدم آگاهی از شیوه دریافت خدمات از نمایندگی رسمی دل، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. کارشناسان حاضر در نمایندگی رسمی دل، شیوه دریافت خدمات را برای کاربران عزیز ساکن در شهر تبریز، شرح داده و آنها را راهنمایی خواهند کرد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی دل در تبریز مشمول گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی رسمی دل با تجهیز فضای خویش به حضور خبره‌ترین مهندسان و پیشرفته‌ترین تجهیزات در تلاش است تا برترین سطح کیفی خدمات را به مراجعان خویش ارائه نماید. سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مشتمل بر «فروش» و «خدمات پس از فروش» است که در پارت‌های کاملاً مجزا به متقاضیان ارائه می گردد. در بخش فروش مجموعه‌ای از برترین و پرفروش‌ترین محصولات دل در معرض دید مراجعان قرار گرفته‌اند تا هم امکان بررسی آنها و هم امکان کار با آنها فراهم شده باشد. (در صورت نیاز به کسب اطلاعات درباره یک محصول نیز می توان از حضور کارشناسان فروش حاضر در نمایندگی اصلی دل بهره برد).

بخش خدمات پس از فروش این مرکز نیز متشکل از پارت های متعددی که در هر یک از آنها خدمات و سرویس های مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، بررسی و تعویض قطعات یک محصول به مراجعان ارائه می گردد. در صورتی که محصول خریداری شده دستگاه کپی و یا محصولی از این دست باشد (که دارای ابعاد بالا و وزن زیاد است) خدمات بصورت سرویس در محل ارائه می گردد.