اشتراک گذاری

نمایندگی دل در مازندران

راه اندازی نمایندگی دل در مازندران از تازه ترین خدمات این نمایندگی می باشد. محصولات دل در بازار داخلی کشور از جایگاه مناسبی نزد خریداران برخوردار هستند. کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت از مهمترین محصولات این کمپانی هستند. کیفیت، کارآیی و قیمت مناسب این محصولات سبب شده هر روزه به دامنه مشتریان Dell اضافه شده و از طرف دیگر تقاضا برای خدمات پس از فروش افزایش یابد. با وجود اینکه تنها نمایندگی رسمی موجود از کمپانی دل در ایران، نمایندگی رسمی دل در تهران است اما با تلاش های مرکز سخت افزار ایران مسیر ارائه خدمات به کاربران عزیز ساکن در شهرستان ها نیز  هموار گردیده است.

از این پس تمامی هموطنان از سراسر شهرهای کشور می توانند خدمات مورد نیاز خود را از نمایندگی دل دریافت کنند. شایان توجه است که نمایندگی دل در سه زمینه فروش، خدمات پس از فروش و تعمیر محصولات این شرکت فعالیت دارد. سال ها تجربه این نمایندگی (یا کارشناسان این نمایندگی)، نشان میدهد که بیشترین تقاضا و نیازهای کاربران، اختصاص به بخش خدمات پس از فروش و تعمیر دستگاه های دل دارد. اگرچه دسترسی به نمایندگی دل و استفاده از خدمات این مجموعه برای ساکنان شهر تهران راحت است (به دلیل وجود نمایندگی دل در تهران)، اما هموطنان عزیز ساکن در شهرستان ها، جهت دریافت خدمات همواره با مشکل مواجه مواجه میشوند. جهت رفع مشکلات و موانع موجود در این راه، نمایندگی دل در شهرستان ها راه اندازی گردیده است. در ادامه با یکی از شعب این نمایندگی با نام نمایندگی دل در شهر مازندران آشنا می شوید.

نمایندگی دل در مازندران

چگونگی استفاده از خدمات نمایندگی دل در مازندران

متأسفانه نمایندگی دل هنوز به صورت واحدی مستقل در شهرها تأسیس نشده است. چرا که راه اندازی نمایندگی این برند، امری زمان بر و نیازمند ساخت و ساز مکان مناسب است. از همین رو، تا فرا رسیدن آن زمان، به کاربران دستگاه‌های دل پیشنهاد می‌شود که خدمات مورد نیاز خود را از طریق دیگری دریافت نمایند. روش مورد نظر، ارسال دستگاه یا قطعه مورد نظر به نمایندگی دل است. به عبارت دیگر شما از طریق ارسال دستگاه مورد نظرتان می توانید از خدمات نمایندگی دل در مازندران استفاده کنید.

اگر با اشکال در هریک از دستگاه های ساخت دل مواجه شدید در وهله اول با نمایندگی دل تماس بگیرید و مشکل مربوطه را به اطلاع کارشناسان برسانید. درصورتی که نیاز به تعمیر آن وجود داشته باشد، آنگاه کارشناسان شما را برای ارسال دستگاه راهنمایی می کنند. برای ارسال کافی است دستگاه را بسته بندی کنید و آن را به آدرس ما ارسال نمایید. پس از دریافت دستگاه توسط نمایندگی، کار عیب یابی و تعمیر آن آغاز شده و پس از اتمام کار مجدداً به آدرس شما ارسال می گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی دل در مازندران

ارسال دستگاه علاوه بر اینکه نیاز شما به خدمات باکیفیت و تخصصی نمایندگی دل را برطرف کرده، هزینه رفت و آمد شما به تهران را نیز حذف می کند. در صورت استفاده از این سرویس، نیاز به حضور فیزیکی شما در نمایندگی دل نبوده و شما خواهید توانست تنها از طریق ارسال دستگاه، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. به دلیل مهارت بالای تکنیسین ها و همچنین استفاده از قطعات اورجینال و اصلی، تعمیر دستگاه های دل در این نمایندگی با بیشترین موفقیت همراه بوده و میزان خطا و اشتباهات فنی در آن بسیار پایین می باشد.

خدمات قابل ارائه در نمایندگی دل

تعمیر کامپیوتر دل، تعمیر تبلت و تعمیر لپ تاپ دل از اصلی ترین خدمات ارائه شده در این نمایندگی می باشد. همچنین جهت تعمیر پرینتر، دستگاه کپی و پروژکتور دل در مازندران می توانید از خدمات تخصصی نمایندگی دل بهره مند شوید. به طور کلی تمامی خدمات مرتبط با فروش، پس از فروش و تعمیر محصولات دل در این نمایندگی ارائه می شود. بخش تعمیر شامل پارت هایی برای تعمیر، مرمت، بهسازی و تعویض قطعات مختلف می شود. دستگاه ابتدا توسط کارشناسان بخش عیب یابی، بررسی می شود سپس با توجه به مشکلات موجود در آن به یکی از پارت های تخصصی تعمیر، فرستاده می شود.

نمایندگی رسمی دل

اگر چه تنها نمایندگی رسمی موجود از برند دل، مستقر در شهر تهران است اما این نمایندگی تلاش دارد، خدمات خود را به سراسر کشور توسعه دهد. نمایندگی رسمی دل بلافاصله پس از ورود محصولات این شرکت به ایران و افزایش تقاضا برای خرید آنها شکل گرفت و در طول این سالها توانست خدمات زیادی را به کاربران ارائه دهد.

این نمایندگی همواره خود را با تولیدات و دستورالعمل های جدید شرکت دل هماهنگ کرده و براساس استاندارهای این کمپانی به کاربران مختلف دل خدمات ارائه می کند. این موضوع سبب شده هیچ یک از مشتریان در زمینه رفع مشکلات دستگاه و خرید محصولات جدید دل دغدغه ای نداشته و با تکیه بر کارشناسان خبره نمایندگی دل، نیازهای خود را مرتفع کنند. تیم مدیریتی این مرکز تلاش دارد در آینده بتواند خدمات خود را فراتر از فروش و تعمیر محصولات دل به هموطنان ارائه کند.