اشتراک گذاری

تعمیرات dell

تعمیرات dell در این مرکز با تکیه بر تخصص بالای کارشناسان و بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات dell با بهره مندی از سال ها تجربه در امر سخت افزار و نرم‌افزار محصولات dell و استفاده از بروزترین ابزارآلات این حوزه، کلیه امور تعمیر را با قیمتهای مصوب به مشتریان و همکاران محترم ارائه می‌دارد.

به خاطر داشته باشید که در صورت بروز نقض در هرکدام از انواع محصولات dell، می‌بایست این محصولات را تنها به مرکز تعمیرات dell بسپارید و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را ندارند، بپرهیزید. تعمیرات محصولات dell توسط افراد غیر متخصص علاوه بر تحمیل هزینه‌های دوچندان به شما و وارد کردن صدمات جبران ناپذیر به دستگاه، ممکن است امکان اصلاح و بازیابی آن را برای همیشه از میان ببرد.

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی dell در ایران و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید. در حال حاضر نمایندگی dell متشکل از پارت‌های متعددی است ک شما کاربران گرامی پس از ورود به آن، بسته به نوع دستگاه و اشکالات ایجاد شده، به پارت مرتبط معرفی و راهنمایی می‌گردید.

واحدهای تخصصی تعمیرات dell

به موازات تنوع در تولیدات dell، خدمات ارائه شده در این مرکز نیز در پارت‌های متعدد ارائه می‌گردد؛ پارت‌های موجود در این مرکز تخصصی‌ترین خدماتِ مرتبط با هر محصول را به مشتریان گرامی ارائه می‌دارند و به دلیل تمرکز بر تعمیر تولیدات dell شما را از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز می‌سازند. کاربران هر یک از تولیدات dell اعم از پرینترف کامپیوتر، لپ تاپ و … می‌توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات dell، کالای معیوب خود را به بهترین شکل ممکن و با تخصصی‌ترین ابزاآلات تعمیر نمایند.

بهره مندی کارشناسان مرکز تعمیرات dell از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر سبب گشته است تا تعمیرات انجام شده به دست این کارشناسان بالاترین نتیجه و بازدهی را داشته باشند و کلیه عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه ها رفع گردند. تجربه، پشتکار و خلاقیت، هوشمندی، تخصص، دانش، نوآوری، خصیصه‌ تک تک مهندسان فعال در مرکز تعمیرات دل است که به نوبۀ خود توانسته اند در حوزۀ فعالیت های خویش، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازند و حتی الامکان در بهینه سازی دستگاه های هوشمند موجود در کشور کوشا باشند.

مرکز تعمیر dell در راستای حفظ و پیاده سازی اصول مشتری مدار خویش، اهتمام ویژه ای به ارائه کلیه خدمات تعمیر و ترمیم، بر اساس نرخنامه مصوب و مبتنی بر استانداردهای جهانی به هموطنان گرامی دارد. واحدهای تخصصی تعمیرات dell در بخش زیر معرفی می شوند.

تعمیر در محل dell

سرویس و تعمیر در محل dell راهکاری برای تعمیر آندسته از دستگاه هایی است که به دلیل وزن و ابعاد بالا، امکان حمل و جابجایی آنها به تعمیرگاه وجود ندارد. مرکز تعمیرات dell جهت تعمیر این قسم از دستگاه ها، -عمدتاً دستگاه های چاپ نظیر کپی و…- از روش تعمیر در محل dell استفاده می کند. در این سیستم، تعمیرکاران، خود به محل مورد نظر رفته و عملیات مورد نیاز جهت تعمیر، ترمیم، بهسازی و ارتقاء دستگاه های dell را انجام می دهند.

بدین منظور تیمی از زبده ترین و خبره ترین مهندسان تعمیر در این مرکز حضور دارند تا بلافاصله پس از تماس کاربران گرامی و ثبت درخواست مبنی بر نیاز به سرویس در محل dell به مکان مورد نظر اعزام گردند و تخصصی ترین تعمیرات را بر روی دستگاه اِعمال می نمایند. تیم اعزامی محدودیتی در زمینه تعمیرات dell نداشته و به دلیل برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر می توانند پیچیده ترین اشکالات پیش آمده در دستگاه های dell را مرتفع سازند.

نمایندگی dell

نمایندگی dell ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر دستگاه‌های تولید شده در کمپانی دل اعم از کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، مادربرد، سرور، چاپگر و … است. شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به واحدهای تخصصی تعمیرات dell از خدمات تخصصی مرتبط با آن بهره‌مند گردید. خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی دل شما را از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز ساخته و تمامی خدمات ضروری و بایسته را به شما ارائه می‌کند. مرکز تعمیرات دل در راستای حفظ و پیاده‌سازی اصول مشتری‌مدار خویش، واحد ارتباط با مشتریان را جهت بررسی عملکرد کارکنان، بهره‌مندی از انتقادات و پیشنهادات هموطنان گرامی و ارائه مشاوره های مورد نیاز درباره هر یک از محصولات دل راه‌اندازی نموده است.

شما مشتریان گرامی می توانید هرگونه نظر، انتقاد و یا پیشنهاد خود را با ما در میان گذاشته و از این راهرو ما را در ارتقاء سطح کیفی تعمیرات dell یاری کنید. کادر پشتیبانی مرکز تعمیرات دل، با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما خواهد بود. بعلاوه شما هموطنان گرامی می‌توانید از طریق ارتباط و تماس با این مرکز، درخواست خود را مبنی بر حضور کارشناسان سرویس تعمیرات دل در محل مورد نظرتان ثبت نمایید.