اشتراک گذاری

تعمیرات Desktop دل

تعمیرات Desktop دل یکی دیگر از خدمات ارائه شده در این مرکز است که در پارت مجزای خویش و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. دارندگان این دستگاه می توانند با مراجعه به نمایندگی دل و حضور در پارت تعمیرات Desktop دل تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط با تعمیر، ترمیم، ارتقاء، بهسازی و تعویض قطعات این دستگاه را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات مرتبط با این دستگاه که در مرکز تعمیرات Desktop دل انجام پذیرند مشمول گارانتی و ضمانت هستند. بازه زمانی گارانتی خدمات، بسته به نوع سرویس متفاوت است و به دارندگان دستگاه پیش از هر اقدامی، اعلام می گردد.

تعمیرات Desktop دل

تعمیرات Desktop دل و دیگر واحدهای تعمیرات دل

تعمیرات Desktop دل در این مرکز منحصر به سرویسی خاص نیست و دارندگان این دستگاه می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات دسکتاپ دل کلیه اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری این محصول را مرتفع سازند. عیب یابی صحیح دستگاه پیش از اقدام به تعمیر، تعهد به تحویل دستگاهی سالم و بی عیب و نقص پس از اتمام فرآیند تعمیر، گارانتی و ضمانت تعمیر و مواردی از این دست برخی از پارامترهای جاری در مرکز تعمیرات Desktop دل است که سبب تمایز و پیشروی این مرکز از سایر مجموعه های فعال در این حوزه گردید است. دیگر واحدهای تعمیرات دل در بخش زیر معرفی خواهند شد.

خدمات واحد تعمیرات Desktop دل

 • تعمیر کارت گرافیک
 • تعمیرات مربوط به ال سی دی
 • رفع ایراد رم
 • ریکاوری مانیتور در مرکز تعمیرات Desktop دل
 • بازیابی پرینتر
 • عیب یابی و تعمیر تخصصی کلیه ی نرم افزارهای کامپیوتری
 • نصب ویندوز
 • نصب درایورهای موردنیاز
 • نصب انواع تجهیزات رایانه ای در مرکز تعمیرات Desktop دل
 • ویروس کشی و ارائه انواع آنتی ویروس های روز دنیا
 • تعمیر و رفع ایراد انواع چیپ های گرافیک VGA
 • رفع مشکل انواع کیبورد
 • ترمیم و بازیابی انواع چیپ در مرکز تعمیرات Desktop دل
 • ریکاوری و تعویض درایوهای نوری
 • تعمیرات آداپتور و شارژر
 • تعمیرات اسپیکر
 • تعمیرات وایرلس
 • ریکاوری و رفع ایراد بلوتوث در مرکز تعمیرات Desktop دل
 • بازیابی اطلاعات هارد دیسک با استفاده از به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا
 • حل مشکل مادربرد

اخبار Desktop دل و دیگر خبرها

اخبار Desktop دل و دیگر خبرها مرتبط با این برند پرطرفدار را می توانید با پیگیری این بخش از وب سایت دنبال نمایید. کارشناسان ما در بخش خبر، جدیدترین رویدادهای کمپانی دل را رصد کرده و از طریق فضای زیر با شما به اشتراک می گذارند. در صورت تمایل می توانید خبرهای درج شده در این وب سایت را با دوستان و همکاران خویش به اشتراک بگذارید. در صورت وجود هر گونه ابهام و پرسش در ارتباط با شیوه استفاده و تعمیرات Desktop دل و یا سایر محصولات این کمپانی می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت نمایندگی دل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی دسکتاپ دل

مقالات Desktop دل و دیگر مقالات

مدلهای متنوع Desktop که در حال حاضر در بازارهای جهانی عرضه می گردند انواع مختلفی از جعبه رایانه را دارا هستند. از انواع بزرگ عمودی تا مدلهای کوچک که میتوان پشت نمایشگر LCD آنها را پنهان کرد. این رایانه ‌های رومیزی معمولاً به یک ورودی برق متصل میشوند. نکته آخر آنکه قیمت رایانه‌ های رومیزی متعادل تر از نوت بوک است. چرا که برای به حداقل رساندن حجم قطعات و پیداکردن راهی برای حل مسائل مربوط به مدیریت گرمای حاصل از استفاده از قطعات در یک محیط بسته و فشرده تلاشی صورت نمی گیرد.

تلاش شده تا در مقالات ارائه شده در بخش زیر جدیدترین راهکارهای تعمیر، بهترین شیوه کار با دستگاه های دل، نوین ترین دسکتاپ های عرضه شده و مواردی از این دست گنجانده شود. مقالات Desktop دل و دیگر مقالات ارائه شده در این وب سایت توسط تیم کارشناسی مرکز تعمیرات Desktop دل گردآوری و تدوین گشته اند بکارگیری ترفندهای ارائه شده توسط تعمیرکاران مرکز تعمیرات Desktop دل در حین کار با دستگاه سبب افزایش کیفیت و طول عمر مفید دستگاه می گردد.

انواع Desktop دل و دیگر محصولات دل

کارشناسان ما در مرکز تخصصی تعمیرات Desktop دل با معرفی و عرضه هر Desktop دل جدید، به بررسی و واکاوی آن پرداخته و ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن را استخراج می نمایند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و سرویس دستگاه  Desktop دل شده و سبب گشته تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت در مرکز تعمیرات دل بازیابی گردند. انواع Desktop دل و دیگر محصولات دل از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات دل

مرکز تعمیرات دل در راستای حفظ و پیاده‌سازی اصول مشتری‌مدار خویش، واحد ارتباط با مشتریان را جهت بررسی عملکرد کارکنان، بهره‌مندی از انتقادات و پیشنهادات هموطنان گرامی و ارائه مشاوره های مورد نیاز درباره هر یک از محصولات دل راه‌اندازی نموده است. شما هموطنان گرامی می‌توانید از طریق ارتباط و تماس با این مرکز ضمن طرح مشکلات و سوالات خویش، درخواست خود را مبنی بر حضور کارشناسان تعمیر و سرویس تعمیرات Desktop دل در محل مورد نظرتان ثبت نمایید.

بلافاصله پس از تماس شما، کارشناسان تعمیر ما –پس از انجام هماهنگی‌های لازم- به محل اعزام شده و اقدامات لازم جهت تعمیر و سرویس دستگاه دل را آغاز می‌نمایند. سوالات متداول تعمیرات دل در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

نمایندگی دل

نمایندگی دل متشکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها خدمات تخصصی مرتبط با فروش و تعمیر یکی از تولیدات کمپانی دل ارائه می گردد. تمامی خدمات نمایندگی دل به دست کارشناسانی ارائه می گردد که دارای مدارک تخصصی-بین المللی در حوزه کاری خویش هستند و تسلط جامع و کاملی به قطعات تمامی دستگاه های دل دارند. تعمیرات Desktop دل یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در این مرکز است. نمایندگی دل با اعتقاد به این باور که همواره حق با مشتری است، تکاپوی خویش را در راستای رسیدن به الگوی متعالی احترام به ارباب رجوع و تکریم مشتری نهاده است. مدیریت نمایندگی دل در تلاش است تا تمامی ویژگی‌های یک سازمان مشتر‌ی ‌مدار را در کلیه بخش های نمایندگی دل پیاده‌ سازد.