اشتراک گذاری

Dell نیز از ویندوز RT ناامید شد

به نظر می‌رسد، دل که جزو معدود کمپانی‌های تولید کننده تبلت مبتنی بر سیستم عامل ویندوز RT بود، از این سیستم عامل قطع امید کرده است. تبلت XPS 10 این شرکت که ابتدا قیمت ۴۹۹ دلار برای آن در نظر گرفته شده بود، به مرور، قیمت آن به ۲۹۹ دلار کاهش یافت، اما حتی با این کاهش قیمت قابل ملاحظه نیز تقاضا برای آن بسیار ضعیف گزارش شده است.

Dell در حال حاضر تبلت XPS 10 را تنها با صفحه کلید فیزیکی خارجی و با قیمت ۴۷۹ دلار آن هم در بخش مخصوص کاربران شرکتی به فروش می‌رساند.

دل از اظهار نظر در رابطه با تصمیم‌اش برای محصولات آتی مبتنی بر ویندوز RT اجتناب نموده، اما تحلیل‌گران معتقدند که این کمپانی تنها راه فروش تبلت ویندوز RT خود را کاهش قیمت و اضافه کردن صفحه کلید فیزیکی و همچنین مخاطب قرار دادن مشتریان شرکتی دانسته که نیاز به اجرای نرم افزار اداری آفیس دارند. اما بعید به نظر می‌رسد با این بازخورد ضعیف، Dell در آینده نیز نسبت به طراحی و ساخت تبلت ویندوز RT اقدام کند و احتمالا این کمپانی نیز همچون ایسوس، ساخت تبلت‌های ویندوزی مبتنی بر معماری ARM را رها کند.

تبلت XPS 10 در دو نسخه ۳۲ و ۶۴ گیگابایت و با پردازنده Qualcomm Snapdragon S4 و صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچ با رزولوشن ۱۳۶۶ در ۷۶۸ پیکسل ارائه شده است.

تحلیل‌گران بر این باورند که Dell با کاهش قیمت و اضافه نموده صفحه کلید فیزیکی به عنوان هدیه در کنار XPS 10 تلاش می‌کند تا هر چه سریعتر موجودی انبارهای خود را به فروش برساند. تا به امروز لنوو، ایسوس و سامسونگ عدم تمایل خود نسبت به ساخت تبلت ویندوز RT را اعلام نموده‌اند.

Dell نیز از ویندوز RT ناامید شد

Dell نیز از ویندوز RT ناامید شد

Dell نیز از ویندوز RT ناامید شد / نمایندگی دل / نمایندگی انحصاری دل / نمایندگی انحصاری محصولات دل / تنها نمایندگی دل / نمایندگی انحصاری دل در ایران / Dell نیز از ویندوز RT ناامید شد / نمایندگی انحصاری لپ تاپ دل / نمایندگی انحصاری فتوکپی دل / نمایندگی انحصاری دستگاه کپی دل / نمایندگی انحصاری تلویزیون دل  / نمایندگی انحصاری دل در تهران / Dell نیز از ویندوز RT ناامید شد / نمایندگی انحصاری تعمیرات دل / نمایندگی انحصاری تعمیر دل / نمایندگی رسمی دل / نمایندگی دل / نمایندگی رسمی محصولات دل /  نمایندگی رسمی دل در ایران / Dell نیز از ویندوز RT ناامید شد / نمایندگی رسمی دل در تهران / نمایندگی رسمی تعمیرات دل / نمایندگی رسمی تعمیر دل / نمایندگی رسمی لپ تاپ دل / نمایندگی دل / نمایندگی رسمی فتوکپی دل / Dell نیز از ویندوز RT ناامید شد/ نمایندگی رسمی دستگاه کپی دل / نمایندگی رسمی تلویزیون دل /  نمایندگی اصلی دل / نمایندگی اصلی محصولات دل /  نمایندگی اصلی دل در ایران / نمایندگی اصلی دل در تهران / نمایندگی اصلی تعمیرات دل / Dell نیز از ویندوز RT ناامید شد

لینک مرتبط : نمایندگی دل