اشتراک گذاری

نمایندگی کامپیوتر دل

نمایندگی کامپیوتر دل ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با کامپیوترهای دل در حوزه های تعمیر نرم افزاری، تعمیرات سخت افزاری، فروش کامپیوتر، بهسازی، تعویض قطعات، بازیابی اطلاعات، برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با کامپیوتر و … است. شما کاربران گرامی در صورت نیاز به هر یک از سرویس های مذکور می توانید به نمایندگی رسمی کامپیوتر دل مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، آنها را دریافت نمایید.

مدیریت نمایندگی تعمیرات کامپیوتر Dell پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا را در اختیار متخصصان خود قرار داده ‌است تا با ارائه برترین و باکیفیت‌ ترین سرویس های مرتبط با کامپیوترهای دل رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را کسب نماید. تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز دل همراه با گارانتی بوده و مدت گارانتی نیز با توجه به سرویس خدماتی ارائه شده متفاوت است.

همکاری با تیمی از برترین مهندسان ارشد کشور، بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر، حضور نیروی انسانی مجرب و متخصص، تصمیم گیری های تیمی و تخصصی برخی از پارامترهای جاری در نمایندگی کامپیوتر دل است که نقش بسزایی در موفقیت و پیشروی این مرکز ایفا کرده‌اند.

نمایندگی کامپیوتر دل

نمایندگی تعمیر کامپیوتر دل

نمایندگی تعمیر کامپیوتر دل با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی کامپیوتر‌های معیوب شما تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک دستگاهِ با کیفیت را مجدداً به شما ارزانی دارد. خدمات مرتبط با تعمیر کامپیوتر، به دو شیوه قابل دریافت است.

شیوه نخست مراجعه به نمایندگی کامپیوتر دل و تحویل دستگاه معیوب به کارشناسان تعمیر کامپیوتر است. در این شیوه تمامی عملیات مورد نیاز جهت بهسازی و تعمیر دستگاه در تعمیرگاه انجام می‌شود. شیوه دوم، ثبت درخواست «تعمیر کامپیوتر در محل» توسط دارنده دستگاه و حضور کارشناس تعمیر در محل است.

خدمات تخصصی نمایندگی کامپیوتر دل

برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر کامپیوتر دل عبارت است از: عیب یابی سخت افزار کامپیوتر، عیب یابی نرم افزار کامپیوتر، بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش کامپیوتر به منظور پیشگیری از سوختگي پيکسل یا ضعيف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات هاي‌ولتاژ و …، خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED  انواع کامپیوتر، ترمیم و تعمیر هارد، بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک، تعمیر و کنترل اجزاي رايانه شامل: اتصالات، منبع تغذيه و کابلهاي اتصال، بررسي و کنترل فن‌ها و درايوهاي نوري در مرکز تعمیر کامپیوتر و … .

نمایندگی فروش کامپیوتر دل

نمایندگی فروش کامپیوتر دل ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با فروش و خدمات پس از فروش کامپیوترهای دل به هموطنان گرامی است. کامپیوترهای عرضه شده در نمایندگی کامپیوتر دل ، برخوردار از تمامی سرویس ها و خدمات پس از فروش هستند و کارشناسان نصب و راه‌اندازی پس از خرید این دستگاه، با خریدار همراه شده و تمامی عملیات مورد نیاز جهت نصب و راه‌اندازی آن را (در صورت درخواست خریدار) انجام می دهند.

خدمات نمایندگی فروش کامپیوتر دل

کاربران گرامی با حضور در نمایندگی کامپیوتر دل می توانند بسته به نیاز و بودجه‌ای که در نظر دارند، کامپیوتر مناسب خویش را انتخاب و تهیه نموده و از تخصصی‌ترین خدمات پس از فروش این دستگاه بهره‌مند گردند. در صورتی که شما نیز قصد خرید یکی از کامپیوترهای دل را دارید پیشنهاد ما به شما حضور در نمایندگی فروش کامپیوتر دل و کسب اطلاعات پیش از خرید است. دریافت مشاوره‌های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در نمایندگی فروش کامپیوتر دل سبب می گردد تا کاربر دستگاهی را خریداری نماید که بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای وی داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی برترین گزینه به شمار آید.

نمایندگی دل

خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز دل منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات این برند را شامل می گردد. دارندگان کلیه دستگاه های دل اعم از لپ تاپ، تبلت، موبایل، پروژکتور و .. می توانند سرویس های مورد نیاز خود –اعم از فروش و تعمیر را- با مراجعه به این مرکز دریافت نمایند. در نمایندگی رسمی دل، سرویس های مرتبط با دستگاه هایی نظیر پروژکتور، پرینتر و … – که حمل و جابجایی آنها دشوار است – با استفاده از سیستم سرویس در محل دل ارائه می گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز دل به دلیل اطمینان از سطح خُبرگی و تخصص کارشناسان و مهندسان، به همراه ضمانت و گارانتی انجام می پذیرد.