کاربرانی که قصد خرید یکی از محصولات دل را دارند، می توانند با حضور در فروشگاه مرکزی دل، کالای مورد نیاز خویش را مشاهده کرده و پس از دریافت تخصصی ترین مشاوره ها، نسبت به تهیه آن اقدام نمایند.فروشگاه مرکزی دل

 

 

کالاهای عرضه شده در فروشگاه مرکزی دل، منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی محصولات این برند نظیر لپ تاپ، پرینتر، دستگاه کپی و … را شامل می گردد. دستگاه های عرضه شده در فروگشاه مرکزی دل، ضمن تضمین اصل بودن، برخودار از تمامی خدمات پس از فروش (البته با بازه های زمانی متفاوت) هستند.

تسلط کارشناسان فروشگاه مرکزی دل سبب گشته تا خریداران محترم، پیش از تهیه یک محصول، با ویژگی ها، ساختار نرم افزاری و سخت افزاری و شیوه های کار با آن آشنا شوند و بهترین، مناسب ترین و مقرون بصرفه ترین انتخاب را داشته باشند.

مشاوره پیش از فروش محصولات دل

دریافت مشاوره های پیش از خرید –البته از سوی کارشناسان و متخصصان- کمک شایانی به خریدار خواهد کرد تا دستگاهی که تهیه می کند مطابق خواست و نیاز او باشد. در صورتی که شما نیز قصد خرید یکی از محصولات دل را دارید، اما به هر دلیل هنوز به نتیجه قطعی درباره مدل و نوع دستگاه نرسیده اید، می توانید با حضور در فروشگاه مرکزی دل از مشاوره های ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه بهره مند گردید.

دریافت مشاوره های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی دل سبب می گردد تا خرید صورت گرفته، بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای شما داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی، برترین گزینه به شمار آید.

فروش انواع محصولات دل

فروش انواع محصولات دل در این مرکز سبب گشته تا مراجعان محترم بتوانند تمامی کالاهای مورد نیاز خویش را با یک بار حضور در فروشگاه مرکزی دل تهیه نمایند. تنوع محصولات ارائه شده در فروشگاه مرکزی دل مراجعان محترم را از پرسه های بی هدف در بازارهای متنوع بی نیاز ساخته و سبب گشته تا خریدارن محترم بتوانند با یکبار مراجعه کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایند. برخی از محصولات ارائه شده در فروشگاه مرکزی دل عبارتند از:

  • فروش تجهیزات کامپیوتر دل
  • فروش آل این وان دل
  • فروش کپی دل
  • ارائه کلیه خدمات پس از فروش دل
  • فروش پرینتر دل در فروشگاه مرکزی دل
  • فروش پروژکتور دل
  • فروش تبلت دل
  • ارائه و فروش کلیه قطعات و لوازم جانبی تمامی دستگاه های دل
  • فروش لپ تاپ دل

فروش قطعات جانبی محصولات دل

فروش قطعات جانبی محصولات دل یکی دیگر از سرویس های ارائه شده دراین مجموعه است. فروشگاه مرکزی دل در راستای تأمین نیاز آندسته از کاربرانی که دستگاه مورد استفاده شان به هر دلیل دچار اختلال و خرابی گشته و حال نیازمند تعویض و ترمیم قطعات است، درصدد برآمده تا بخشی از فضای فروشگاه را به فروش و عرضه قطعات جانبی محصولات دل اختصاص دهد.

کاربران دستگاه های دل می توانند در صورت نیاز به هریک از قطعات و لوازم جانبی دستگاه های مورد استفاده شان، به فروشگاه مرکزی Dell مراجعه کنند و با حضور در پارت مربوطه، نسبت به خرید قطعه جانبی موردنیازشان اقدام کنند. خدمات مرتبط با تعمیر و سرویس این دستگاه ها نیز با حضور در مرکز تعمیرات دل قابل دریافت است.

جدیدترین محصولات دل

نمایندگی دل و واحدهای تعمیرات دل

نمایندگی دل ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر دستگاه‌های تولید شده در کمپانی دل اعم از کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، مادربرد، سرور، چاپگر و … است. خدمات مرتبط با فروش محصولات این مرکز در فروشگاه مرکزی دل قابل دریافت است. شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به واحدهای تخصصی تعمیرات دل هر محصول در نمایندگی دل از خدمات تخصصی مرتبط با آن بهره‌مند گردید.

خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی دل شما را از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز ساخته و تمامی خدمات ضروری و بایسته را به شما ارائه می‌کند. جهت آشنایی با واحدهای مستقر در نمایندگی دل و خدمات ارائه شده در آن ها به بخش زیر -با عنوان «معرفی واحدهای نمایندگی دل»- مراجعه نمایید.

واحد تعمیرات روتر دل

واحد تعمیرات روتر دل

واحد تعمیرات سوئیچ دل

واحد تعمیرات سوئیچ دل

واحد تعمیرات سرور دل

واحد تعمیرات سرور دل

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایر صفحات وب سایت می توانید اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را پیگیری و دنبال نمایید.

سوالات متداول

محصولات

مقالات

اخبار