اشتراک گذاری

تعمیرات مانیتور دل

تعمیرات مانیتور دل به دلیل نقش ویژه این محصول در به تصویر کشیدن داده ها، تصاویر و اطلاعات موجود در دستگاه های دیگر، از اهمیت بالایی برخوردار است. اهمیت سرعت در تعمیرات یک مانیتور از آن روست که خرابی یک مانیتور به نوعی خرابی تمامی دستگاه به شمار می آید و با از کار افتادن آن تمامی دستگاه به نوعی بی مصرف حساب شده و بازدهی خود را از دست می دهد.

نمایندگی دل در یکی از پارت های خویش ارائه دهنده خدمات تخصصی مرتبط با تعمیرات مانیتور دل می باشد. تعمیرات مانیتور دل در این بخش شامل تمامی تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری این محصول بوده و محدود به اشکال خاصی نیست. کاربران گرامی این محصول می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات مانیتور دل ضمن دریافت تمامی خدمات مورد نیاز، کیفیت اولیه محصول خویش را بازیابند و لذت کار با یک دستگاه نو را مجدداً تجربه نمایند.

تعمیرات تخصصی مانیتور دل

تعمیرات تخصصی مانیتور دل

خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات مانیتور دل منحصر به سرویسی خاص از این دستگاه نیست و کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه را شامل می‌گردد. کاربران کلیه مدلهای مانیتور دل می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات مانیتور Dell مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

در این مرکز، خرابی‌های پیش آمده در دستگاه توسط برترین تجهیزات عیب‌یابی و تست مانیتور شناسایی شده و پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه مورد تعمیر قرار می‌گیرند. در نمایندگی تعمیر مانیتور دل کلیه قطعات اصلی مانیتورهای این برند  و تجهیزات لازم برای تعویض آی سی های مانیتور موجود است. در بخش زیر به برخی از خدمات ارائه شده در این مرکز به اختصار اشاره می‌گردد.

تعمیرات مانیتور دل

قطعه ی اصلی در تعمیرات مانیتور دل

به عنوان اصلی ترین قطعه در تعمیرات مانیتور دل، باید به پنل این بخش اشاره نمود. این قطعه، ممکن است به دلایل مختلف دچار مشکل شده و باعث بروز اختلالاتی در عملکرد مانیتور گردد. نکته ی حائز اهمیت در این خصوص، گرانبها بودن پنل است. به عبارت دیگر، پنل به عنوان پربها ترین قطعه در انواع تلویزیون شناخته شده و بیشتر بار ارزش دستگاه بر دوش این قطعه می باشد. همچنین از آنجا که تاثیرگذارترین بخش مانیتور نیز همین پنل است، در تعمیرات مانیتور اهمیت ویژه ای دارد. توجه داشته باشید که ترمیم و یا تعویض پنل در فرآیند تعمیرات مانیتور دل، نیازمند مهارت بسیار بالایی بوده و به هیچ عنوان نباید توسط افراد مبتدی انجام گردد.

تعمیر کلید پاور مانیتور دل:

یکی از خدمات مرتبط با مانیتورهای دل که با حضور در این مرکز قابل دریافت است، خدمات مرتبط با تعمیر کلید پاور مانیتور دل است. در فرایند تعمیر این بخش از دستگاه، اولاً روشن شدن یا نشدن چراغ پاور مانیتور مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ درصورتی که مانیتور روشن شد اما تصویر نداشت، نور چراغ قوه‌ای به صفحه تابانده می‌شود تا نوع اشکال پیش آمده در دستگاه شناسایی گردد.

اگر تصویری مشاهده شد احتمالا مشکل ایجاد شده مربوط به نور پس‌زمینه مانیتور است. اما اگر چراغ پاور روشن نمی‌شد، احتمالا مشکل مربوط به منبع تغذیه دستگاه است و اشکالی در یکی از خازن‌‌ها ایجاد شده است.

تعمیر خرابی خازن مانیتور دل:

تعمیر خرابی خازن مانیتور دل یکی دیگر از سرویس‌های تخصصی قابل دریافت در این مرکز است. همانگونه که می‌دانید خازن قطعه‌ای براي ذخيره انرژي الکتريکي (ولتاژ) در مدار است که از آن برای ایجاد میدان الکتریکی یکنواخت استفاده می‌گردد. از خازن‌ها برای صاف کردن سطح ولتاژ مستقیم و به عنوان فیلتر نیز استفاده می‌شود چرا که سیگنال‌های متناوب را به راحتی عبور می دهند و مانع عبور سیگنال های مستقیم می‌شوند.

توصیه می شود به دلیل حساسیت بالای این قطعه، تعمیرات مرتبط با این بخش از دستگاه به متخصصان این حوزه سپرده شود. برای کسب اطمینان از وجود خرابی در خازن می توان به نشانه های زیر دقت کرد: ویز ویز کردن مانیتور و یا خط خطی شدن صفحه نمایشگر.

تعمیر مشکلات تصویر مانتیور دل:

با وجود جدی بودن غالب اشکالات پیش آمده در مانیتور گاه این امکان هنوز وجود دارد که اقداماتی بر روی دستگاه اِعمال گردد و دستگاه کیفیت نخستین خود را بازیابد و مجدداً شروع به کار نماید.

اگرچه در برخی دیگر از موارد نیز تعمیر مشکلات تصویر مانیتور دل دیگر ممکن نیست و تنها راه باقی مانده تعویض مانیتور است. در هر حال تشخیص این وضعیت نیاز به بررسی دقیق دستگاه و طی فرآیندهای عیب یابی است. تعمیر مشکلات تصویر مانیتور دل یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات مانیتور دل است که در پارت مجزای خویش و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می‌پذیرد.

تعمیر کم نور شدن لامپ تصویر مانیتور دل:

کم نور شدن لامپ تصویر مانیتور دل از آن دست اشکالاتی است که تأثیر بسزایی در کاهش کیفیت و وضوح تصویر صفحه نمایش دارد. دلیل این اتفاق عمدتا ناشی از دو مسئله است. یک آنکه لامپ نئون مورد استفاده در دستگاه، خود ضعیف شده و نیازمند تعمیر است.

دوم آنکه مدار تغذیه دستگاه دچار اشکال شده و کار برق‌رسانی را به درستی انجام نمی دهد. در صورت بروز این اشکال در دستگاه می توان به یکی از مراکز مجاز و استاندارد مراجعه کرد و سرویس های مرتبط با تعمیرات مانیتور دل را دریافت نمود.

تعمیر پاور مانیتور دل:

سرویس دیگر مرتبط با این دستگاه که با حضور در مرکز تعمیرات مانیتور دل قابل دریافت است، سرویسِ تعمیر پاور مانیتور دل است.

اگر در حین کار با دستگاه، مانیتور به یکباره خاموش و روشن شدن‌ شود و یا تصویر آن دچار مشکل به اصطلاح رفت و برگشتی گردد، احتمالا بخش پاور آن آسیب دیده و نیازمند تعمیر است؛ به ویژه اگر اتصال کابل برق، کابل تصویر مانیتور و نیز عملکرد کارت گرافیک مشکلی نداشته باشد. توصیه می شود به دلیل حساسیت بالای این قطعه، تعمیرات مرتبط با این بخش از دستگاه به متخصصان این حوزه سپرده شود.

تعمیر پنل مانیتور دل:

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با انواع پنل دل –اعم از LED، LCD و… – با حضور در مرکز تعمیرات مانیتور دل قابل دریافت است.

در ارتباط با خدمات این بخش از دستگاه می‌توان به مواردی چون تعمیر آبخوردگی پنل مانیتور، تعمیر مشکل وجود خطوط افقی در تصویر، تعمیر بهم‌ریختگی رنگهای مانیتور، تعمیر پیکسل‌های سوخته مانیتور، تعمیر مشکل تاریکی تصویر، تعمیر مشکل کند شدن تصاویر مانیتور، تعمیر مشکل به‌هم ریختگی تصاویر مانیتور و مواردی از این دست اشاره کرد.

تعمیر ترانزیستور مانیتور دل:

آنچه که تعمیر ترانزیستور مانیتور دل را حساس می سازد ارتباط ویژۀ این قطعه با منبع تغذیه و جریان های ورودی به دستگاه است. این موضوع سبب شده تا تعمیر ترانزیستور حساسیت ویژه‌ای پیدا کند و بهسازی آن صرفاً توسط افرادی امکان‌پذیر شود که مهارت و تخصص این کار را داشته باشند. یکی از نکات مهم در زمان انتخاب روش تعمیر ترانزیستور مانیتور دل، توجه به مدل این قطعه است.

ترانزیستورها به دو نوع کلی تقسیم می شوند که عبارتند از: ترانزیستورهای اتصال دوقطبی یا BJT و ترانزیستورهای اثر میدانی یا FET. توجه به نوع ترانزیستور در زمان تعمیر ترانزیستور سوخته مانیتور دل از ان روست که هر مدل از این قطعه، دارای مشخصات متفاوتی است. تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این بخش از دستگاه نیز با حضور در مرکز تعمیرات مانیتور دل قابل دریافت است.

واحدهای تعمیرات دل

یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی دل، تعمیرات مانیتور است که در پارتهای تخصصی مرتبط و با بهره مندی از پیشرفته ترین ابزار انجام می پذیرد. تعمیرات مانیتور دل محدود به مدل خاصی نیست و با توجه به ابعاد مانیتور، مدل مانیتور و تکنولوژی های به کار رفته در آن در پارتهای گوناگون نمایندگی دل انجام می پذیرد.

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز از تخصصی ترین خدمات مرتبط با این محصول بهره مند گشته و از بازیابی کیفیت اولیه دستگاه خویش اطمینان داشته باشید. خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات مانیتور دل شما را از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز ساخته و تمامی خدمات ضروری و بایسته را به شما ارائه می‌کند. جهت آشنایی با واحدهای مستقر در نمایندگی دل و خدمات ارائه شده در آن ها به بخش زیر -با عنوان «معرفی واحدهای نمایندگی دل»- مراجعه نمایید.

نمایندگی دل و اخبار مرتبط با این حوزه

نمایندگی دل جهت دستیابی به اهداف والای خویش، ضمن توجه به اصول مشتری‌مدارانه و رعایت حقوق مشترکان، فضایِ سازمان خویش را به پیشرفته ترین امکانات مجهز ساخته است و با فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ حوزه فروش و تعمیر موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در این دو حوزه گشته است.

برخی از پارامترهای جاری در نمایندگی دل عبارتند از : تدوین مداوم اطلاعات جهت ارائه برترین خدمات به مشتریان محترم، پیاده‌سازی نظرات کاربران در تدوین استراتژی‌های شرکت، برآورده‌سازی نیازها و خواست کاربران، رسیدگی به شکایات و پیشنهادات مشتریان، تعهد و التزام به پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، تعهد به رعایت اصول محرمانگی مشترکان، پیاده‌سازی اصول مشتری مدارانه در تمامی فعالیت‌های خویش… .

شما کاربران گرامی می توانید جهت کسب اطلاع از خدمات ارائه شده در این مرکز و اخبار مرتبط با نمایندگی دل به بخش زیر مراجعه نمایید. در این بخش تمامی اخبار و رویدادهای مرتبط با نمایندگی دل در دسترس کاربران قرار داده شده است.

مقالات مرتبط با تعمیرات مانیتور دل

دارندگان مانیتورهای دل می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات مانیتور دل، ضمن بهره‌مندی از خدمات تخصصی ارائه شده، به واسطه مشاوره‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان و متخصصان، بهترین تصمیمات را در زمینه تعمیر و یا تعویض مانیتورهای دل اتخاذ نمایند. .کارشناسان مرکز تعمیرات مانیتور دل پیش از هر اقدامی، پرسش‌هایی در زمینه علل عیوب ایجاد شده در دستگاه از صاحب مانیتور خواهند پرسید. با بررسی‌های اولیه توسط کارشناسان، عیوب و اشکالات دستگاه تشخیص داده شده و روند تعمیر آغاز می گردد.

در صورت نیاز و تشخیص کارشناس به تعویض هر یک از اجزاء دستگاه، تلاش می‌گردد تا با تهیه نمونه اورجینال و شرکتی، دستگاه کیفیت اولیه خود را بازیابد بعلاوه در مرکز تعمیرات مانیتور دل تعویض قطعات صرفاً با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت. پس از اتمام عملیات و تست دستگاه توسطِ کارشناسانِ ارشد مرکز تعمیرات مانیتور دل، با صاحب دستگاه جهت تحویل آن تماس گرفته خواهد شد.

کارشناسان مرکز تعمیرات مانیتور دل با نگارش مقالاتی مرتبط در تلاش هستند تا بخشی از دانش فنی خویش در این حوزه را با کاربران سایت به اشتراک بگذارند. در صورتی که شما نیز از علاقمندان حوزه تعمیرات مانیتور هستید می توانید با مراجعه به بخش مقالات با جدیدترین ترفندها و متدهای تعمیرات ماینتور دل آشنا شوید.

محصولات مانیتور دل

مانیتورهای دل در ابعاد گوناگون و با تکنولوژی های متفاوتی به بازارهای جهانی عرضه شده اند از همین رو کاربران به راحتی می توانند بسته به سلیقه، خواست و کاربری مدنظرشان نسبت به تهیه مانیتور  اقدام نمایند. مانیتورهای دل به دلیل کیفیت در ساخت و تنوع در ابعاد، توانسته اند بخش عمده‌ای از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهند.

شما کاربران گرامی می‌توانید جهت آشنایی با ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری هر یک از مانیتورهای دل به بخش معرفی محصولات دل مراجعه نمایید. نمایید. در حین معرفی مانیتورها تلاش شده تا گریزی نیز به شیوه های مورد استفاده در این مرکز جهت تعمیرات مانیتور زده شود.

کادر متعهد و باتجربه‌ مرکز تعمیرات مانیتور دل با بهره‌مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، قادر به رفع و حل تمامی مشکلاتی هستند که به هر دلیل ممکن است در مانیتورهای دل ایجاد گردند. کارشناسان نمایندگی دل تمامی مانیتورهای این شرکت را مورد آنالیز و بررسی قرار داده و اطلاعات مرتبط با هریک را در بخش معرفی مانیتورهای دل در اختیار شما قرار می دهند.

خدمات نمایندگی تعمیرات مانیتور دل

تعویض مین برد مانیتور دل / تعمیر مادربرد مانیتور دل / تعمیرات مادربرد مانیتور دل / تعویض مادربرد مانیتور دل / تعمیر برد مانیتور دل / تعمیرات برد مانیتور دل / تعویض برد مانیتور دل / تعمیر تخصصی مانیتور دل /

تعمیر مین برد مانیتور دل / تعمیرات مین برد مانیتور دل / تعویض مین برد مانیتور دل / تعمیر مادربرد مانیتور دل / تعویض تخصصی برد مانیتور دل / تعمیر برد پاور مانیتور دل

تعمیرات مادربرد مانیتور دل / تعویض مادربرد مانیتور دل / تعمیر برد مانیتور دل / تعمیرات برد مانیتور دل / تعویض برد مانیتور دل / تعمیر تخصصی مین برد مانیتور دل / تعمیرات تخصصی مین برد مانیتور دل / تعویض تخصصی مین برد مانیتور دل /

تعمیر تخصصی مادربرد مانیتور دل / تعمیرات تخصصی مادربرد مانیتور دل / تعویض تخصصی مادربرد مانیتور دل / تعمیر تخصصی برد مانیتور دل / تعمیرات تخصصی برد مانیتور دل /

پاسخگویی به پرسش های کاربران مانیتور دل

مرکز تعمیرات مانیتور دل در راستای پیاده‌سازی اصول مشتری‌مدار خویش، واحد ارتباط با مشتریان را جهت بررسی عملکرد کارشناسان تعمیر و ارائه مشاوره های مورد نیاز درباره هر یک از مانیتورهای دل راه‌اندازی نموده است. شما مشتریان گرامی می توانید پرسش های خود درباره عیوب مانیتور دل و شیوه های تعمیر هر یک از آنها با ما در میان گذاشته و از این راهرو ما را در ارتقاء سطح کیفی تعمیرات مانیتور دل یاری کنید.

کادر پشتیبانی مرکز تعمیرات دل، با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما خواهد بود. بعلاوه شما هموطنان گرامی می‌توانید از طریق ارتباط و تماس با این مرکز، درخواست خود را مبنی بر حضور کارشناسان تعمیر و سرویس تعمیرات مانیتور دل در محل مورد نظرتان ثبت نمایید. بلافاصله پس از تماس شما، کارشناسان تعمیر ما –پس از انجام هماهنگی‌های لازم- به محل اعزام شده و اقدامات لازم جهت تعمیر و سرویس مانیتور دل را آغاز می‌نمایند.

خدمات تخصصی تعمیرات مانیتور دل

 • تعمیر بالا رفتن برق قسمت ورتیکال در مانیتور دل
 • تعمیر روشن‌نشدن مانیتور دل
 • تعمیر مانیتور دل با مشکل سیاه‌شدن صفحه بعد از کار کردن
 • رفع ایراد خاموش‌شدن مانیتور دل
 • رفع مشکل تصاویر دارای خطوط برگشتی
 • رفع اختلالات مربوط به داغ کردن مانیتور دل
 • تعمیر قطع و وصلی تصویر در مانیتور دل
 • رفع مشکل عدم نور در مانیتور دل
 • تعمیر قطع‌شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال روی صفحه در مانیتور دل
 • تعمیر کم و زیاد شدن نور چراغ استند بای مانیتور دل
 • برطرف‌کردن خط‌های پر نور سفید بر روی تصویر مانیتور دل
 • برطرف‌کردن مشکل فقدان رنگ در مانیتور دل
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل سوختن پاور
 • رفع عیب خراب بودن تصویر مانیتور دل
 • رفع عیب دیر آمدن تصویر مانیتور دل
 • تعمیرات مانیتور دل با مشکل نداشتن تصویر
 • تعمیرات مانیتور دل با مشکل صدای صوت‌های ولتاژ
 • رفع اختلال چشمک‌زدن LED جلو و روشن‌نشدن مانیتور دل
 • تعمیرات مانیتور دل با مشکل سوزاندن مکرر ترانزیستور خروجی
 • تعمیرات مانیتور دل با مشکل سوختن ترانزیستور افقی
 • تعمیرات مانیتور دل با مشکل صدای ناهنجار از های‌ولتاژ
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل خراب شدن آی سی ایپرام
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل هاله رنگ در تصویر
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال
 • تعمیرات مانیتور دل با مشکل قفل شدن روی یک کانال و نمایش قفل کودک
 • عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل نداشتن تصویر صدا در ورودی IV
 • عیب‌یابی و تعمیرات مانیتور دل با مشکل ایراد ایست وست
 • عیب‌یابی و تعمیر مانیتور دل با مشکل هاله رنگین کمانی
 • تعمیر مانیتور دل با مشکل کم نور شدن لامپ تصویر بعد از چند دقیقه
 • تعمیر مانیتور دل با مشکل حالت استند بای
 • تعمیرات مرتبط با قطع رنگ در مانیتور دل