اشتراک گذاری

لوازم جانبی لپ تاپ در زمان خرید

در بیشتر مواقع هنگام خرید لپ تاپ، فروشنده اصرار دارد لوزام جانبی متعددی را نیز به شما بفروشد. اما سوال اینجاست که تهیه ی کدام یک از لوازم جانبی لپ تاپ در زمان خرید آن ضرورت دارد؟ پروسه ی خرید لپ تاپ به خودی خود می تواند بسیار حساس و در عین حال گیج کننده باشد در این راستا می توانید به مقاله ی لپ تاپ های ارزان قیمت دل مراجعه کنید. در این مطلب نیز قصد داریم شما را با ضروری ترین لوازم جانبی لپ تاپ آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

Laptop Accessories

انواع مختلف لوازم جانبی لپ تاپ

کیف لپ تاپ

 به جرات می توان گفت مهم ترین بخش لوازم جانبی لپ تاپ مرتبط با کیف لپ تاپ می شود. خرید یک کیف لپ تاپ ضد ضربه و مناسب حتما پس از خرید لپ تاپ ضرورت دارد. اگر احتمال می دهید که رفت و آمد زیادی با لپ تاپ خود خواهید داشت، مستلزم انتخاب کیف استانداردی خواهید بود که لپ تاپ را از عوامل محیطی مختلفی چون ضربه و نفوذ باران محافظت نماید.

 کاور لپ تاپ

کیف لپ تاپ را با کاور لپ تاپ اشتباه نگیرید. کاور یکی از لوازم جانبی لپ تاپ است که ارزان تر از کیف لپ تاپ بوده و البته کاربرد جامع کیف را نیز ندارد. این وسیله برای محافظت سطحی لپ تاپ از عواملی چون گرد و غبار کارایی دارد. اگر در منزل و یا محل کار خود چند ساعتی لپ تاپ را کنار می گذارید، بهتر است آن را داخل کاور قرار دهید.

هارد اکسترنال

هارد اکسترنال یکی از فنی ترین لوازم جانبی لپ تاپ است که شاید در اکثر مواقع از طرف کاربران  طی فرآیند خرید سیستم های رایانه ای لپ تاپ مورد توجه قرار نگیرد. شما می توانید به جای خرید هارد با ظرفیتی بر روی لپ تاپ، هارد اکسترنال را انتخاب کنید. این موضوع دو مزیت اصلی دارد، یک اینکه به جای ذخیره ی اطلاعات شخصی خود بر روی لپ تاپ می توانید با استفاده از هارد اکسترنال امنیت اطلاعات خود را بالا ببرید. چراکه متاسفانه احتمال دزدیده شدن لپ تاپ همواره وجود خواهد داشت. به خصوص اگر هر روزه از اماکن عمومی پر تردد عبور می نمایید. دلیل دوم اینکه اگر لپ تاپ ضربه بخورد و یا به هر دلیلی دچار آسیب شود، احتمال از بین رفتن اطلاعاتش بالا می رود؛ با تهیه ی یک هارد اکسترنال می توانید اطلاعات خود را از چنین اختلالاتی حفظ نمایید.

خنک کننده ی لپ تاپ

شاید یکی از غیر ضروری ترین لوازم جانبی لپ تاپ، خنک کننده ی لپ تاپ باشد. لپ تاپ ها عموما دارای فن خنک کننده هستند و دیگر نیازی به یک خنک کننده ی مجزا نیست. اما اگر در محیط گرمی کار می کنید و یا در ساعات طولانی به پردازش های سنگین با لپ تاپ  می پردازید، بهتر است این قطعه را نیز خریداری کنید.

موس

شاید تصویر کنید که با وجود تاچ پد دیگر نیازی به موس نخواهد بود. اما اگر ساعات زیادی را با نرم افزارهای حرفه ای و مهندسی مختلفی چون فتوشاپ کار می کنید، پس از مدتی جای خالی موس را حس خواهید کرد. در واقع موس یکی از لوازم جانبی لپ تاپ است که باید خریدش را در اولویت خود قرار دهید.

قفل لپ تاپ

عموما خرید قفل لپ تاپ چندان ضروری نیست. اما اگر در جایی مثل کتابخونه از لپ تاپ استفاده می کنید و مدتی مجبور به ترک سیستم خود هستید، پیشنهاد می نماییم این پورت را تهیه کنید. قفل لپ تاپ سیستمی دارد که می تواند لپ تاپ را به میز کار قفل سازد.

پاور بانک

پاور بانک های لپ تاپ نیز چندان کاربردی نمی باشند. اگر در جایی کار می کنید که ممکن است دسترسی به برق نداشته باشید، می توانید پاور بانک های مخصوص 19 ولتی لپ تاپ را هم خریداری نمایید.

نمایندگی رسمی دل

نمایندگی رسمی دل مجموعه ای فوق تخصصی است که کلیه ی امور مرتبط با فروش، تعمیر، ترمیم، بازیابی، بهسازی و ارتقا دستگاه های دیجیتال برند باکیفیت دل را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد. خدمات تخصصی این مرکز دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و تمامی دستگاه های دل از جمله لپ تاپ، آل این وان، تبلت، پرینتر، کپی، پروژکتور و رایانه را در بر می گیرد. خاطرنشان می نماییم که توجه به پارامترهای اصولی و استاندارد از اولویت های کاری نمایندگی مجاز دل می باشد که رضایت کاربران و متقاضیان گرامی را به دنبال دارد.