سرویس در محل دل

سرویس در محل دل در طول سال‌های اخیر و بنا به درخواست‌های مکرر و متعدد مراجعان به این مرکز به لیست سرویس‌های ارائه شده از سوی این نمایندگی، افزوده شده است. جهت درخواست سرویس در محل دل می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت این مرکز اقدام نمایید. این سرویس غالباً در مورد دستگاه هایی اجرا می شود که به دلیل ابعاد و وزن بالا امکان جابجایی و حمل آنها چندان آسان نیست (دستگاه هایی نظیر پرینترهای چندکاره، دستگاه های فتوکپی و …) و برای کاربر دردسرساز است. بعلاوه سرویس در محل دل در شرایطی که کاربر نیاز به حضور کارشناس تعمیر در محل داشته باشد (نظیر تعمیر در محل لپ تاپ، تعمیر در محل پروژکتور و مواردی از این دست) نیز اجرا می گردد.

واحدهای تعمیرات دل

کارشناسان مرکز تعمیرات دل با ورود هر دستگاه جدید، به بررسی و واکاوی آن در کارگاه های تخصصی مرکز تعمیرات دل پرداخته و با تمرکز بر ساختار آن رایج ترین و شایع ترین عیوب احتمالی آن را شناسایی می نمایند. شناسایی رایج ترین عیوب احتمالی در یک دستگاه سبب می گردد تا کارشناسان تعمیرات دل در زمان بروز اختلال با سرعت بیشتر نسبت به عیب یابی دستگاه اقدام نموده و با متدهای مؤثر و سازگار اشکالات ایجاد شده در دستگاه را رفع نمایند. دارندگان و کاربران هریک از محصولات دل می توانند با مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات دل ضمن بهره مندی از سرویس های ارائه شده در این مرکز، از مشاوره ها و راهنمایی های کارشناسان و مهندسان این مجموعه بهره مند گردند.

سرویس های ارائه شده در این مرکز، به دو شیوه «تعمیر در محل دل» و «تعمیرات در نمایندگی دل» انجام می پذیرد که شیوه دوم در ارتباط با برخی دستگاه ها نظیر لپ تاپ، دستگاه کپی، پرینترهای چند کاره و…، به دلیل دشواری های حمل و جابجایی دستگاه، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و غالب کاربران شیوه نخست یا همان تعمیر در محل دل را ترجیح می دهند. شایان ذکر است تمامی خدمات این مجموعه برخوردار از ضمانت و گارانتی معتبر با بازه زمانی مشخص است. واحدهای تعمیرات دل در بخش زیر معرفی می گردند.

مزایای استفاده از سرویس در محل دل

 • در این روش شما می‌توانید تمامی پرسش‌های خود را با کارشناس اعزامی در میان گذاشته و نسبت به رفع و حل آن‌ها اقدام نمایید.
 • کارشناسان تعمیر که به محل اعزام می‌گردند هیچ گونه محدودیتی در انجام سرویس در محل دل نخواهند داشت زیرا تمامی ابزار و تجهیزات تعمیر و ترمیم را با خود به همراه دارند.
 • کارشناسان مجرب و متعهد این مرکز، قطعات اصل را از تقلبی (قطعات تقلبی را که ممکن است تهیه کرده اید تا در حین تعمیر به کار رود) به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آن‌ها در حین تعمیر خودداری می‌کنند.
 • کارشناس سرویس در محل دل پس از اتمام کار، راهکارهایی جهت افزایش عمر مفید دستگاه را به شما آموزش خواهد داد.
 • در صورت درخواست شما، مشاوره و راهنمایی‌های در زمینه‌ی خرید و تعمیر دیگر محصولات دل ارائه می‌گردد.
 • پیش از اقدام به تعمیر توسط کارشناسان این مرکز می‌توانید از میزان هزینه و دستمزد عملیات تعمیر دل اطلاع یابید.
 • با بهره‌مندی از این سیستم نیازی به صرف انرژی و زمان برای یافتن تعمیرگاه نخواهید داشت.
 • به دلیل انجام تعمیرات و سرویس های دل در محل مورد نظر نیازی به جابجایی و حمل دستگاه نخواهید داشت.
 • با استفاده از این سرویس از مشکلاتی که ممکن است در حین جابجایی دستگاه رخ دهد، پیشگیری می‌گردد. (مشکلاتی نظیر ضربه خوردن، گم شدن برخی از قطعات، شکستگی و … ).
 • در این روش نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی برای حمل دستگاه و جابجایی آن نخواهید داشت.
 • به دلیل انجام سرویس در محل می‌توانید بر مراحل تعمیر نظارت داشته باشید.
 • به دلیل وجود آرشیوی جامع از قطعات جانبی به همراه کارشناس اعزام شده، نیازی به خروج از محل برای تهیه‌ی قطعات جانبی مورد نیاز نخواهید داشت و بدین ترتیب با پرداختن به دیگر امور، در وقت و زمان خود صرفه‌جویی نموده‌اید.
 • تمامی مراحل تعمیر پس از کسب اجازه و تأیید صاحبان دستگاه انجام خواهد شد.

خدمات سرویس در محل دل

 • تعویض قطعات پرینتر دل در محل و منزل
 • حمل دستگاه دل به مرکز در صورت نیاز
 • سرویس در محل آل این وان دل
 • سرویس در محل لپ تاپ دل
 • سرویس در محل پروژکتور دل
 • سرویس در محل دل و انجام سرویس های دوره ای دستگاه
 • ارائه کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، بهسازی و ارتقاء دستگاه های دل

سرویس در محل دل

 • سرویس و تعمیرات دستگاه کپی دل در محل و منزل
 • سرویس و تعمیرات پرینتر دل در محل و منزل
 • سرویس انواع قطعات دستگاه کپی در محل و منزل
 • تعویض قطعات دستگاه کپی در محل و منزل
 • سرویس قطعات پرینتر دل در محل و منزل
 • سرویس پروژکتور دل در محل
 • سرویس در محل اسکنر دل

نمایندگی دل

نمایندگی دل در راستای دست‌یابی به اهداف خویش، ضمن توجه به حفظ حقوق مشترکان و رعایت اصول مشتری‌مدارانه، به تجهیز فضایِ سازمان و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ حوزه ترمیم و تعمیر پرداخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه فروش و تعمیر محصولات دل گشته است. نمایندگی دل ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر دستگاه‌های تولید شده در کمپانی دل اعم از کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، مادربرد، سرور، چاپگر و … است. شما کاربران گرامی می‌توانید با حضور در این مرکز و مراجعه به واحد تخصصی مرتبط با دستگاه خویش تخصصی ترین خدمات سرویس و تعمیر را دریافت نمایید.

نمایندگی لپ تاپ دل/نمایندگی نوت بوک دل/نمایندگی تبلت دل/نمایندگی موبایل دل/نمایندگی گوشی دل/نمایندگی کارت گرافیک دل/نمایندگی مادربرد دل/نمایندگی آل این وان دل/نمایندگی آلین وان دل/نمایندگی All In One دل/نمایندگی مانیتور دل/نمایندگی فتوکپی دل/نمایندگی پرینتر دل/نمایندگی تلویزیون دل/

نمایندگی کیس دل/نمایندگی کامپیوتر دل/نمایندگی دسکتاپ دل/نمایندگی پروژکتور دل/نمایندگی کارت صدا دل/نمایندکی هارد دل/نمایندگی کارتریج دل/نمایندگی نمایندگی کپی دل/نمایندگی فکس دل/نمایندگی اسکنر دل/نمایندگی تی وی مانیتور دل/نمایندگی گیرنده دیجیتال دل/نمایندگی مین برد دل/نمایندگی سینمای خانگی دل/نمایندگی DVD Player دل

نمایندگی dell

نمایندگی دل در ایران/نمایندگی اصلی دل/نمایندگی مجاز دل/نمایندگی انحصاری دل/نمایندگی تخصصی دل/نمایندگی رسمی دل/تعمیرگاه مجاز دل/تعمیرگاه تخصصی دل/تعمیرگاه اصلی دل/تعمیرگاه رسمی دل/دفتر تعمیرات دل/مرکز خدمات تعمیرات دل/مرکز تخصصی دل/مرکز رسمی دل/مرکز دل ایران/مرکز انحصاری دل/مرکز مجاز دل/تعمیر سخت افزاری دل/تعمیرات سخت افزاری دل/تعمیر نرم افزاری دل/تعمیرات نرم افزاری دل/تعمیر تخصصی دل/تعمیرات تخصصی دل/نمایندگی دل در ایران در شهرستان ها/نمایندگی  دل در شهرستانها/نمایندگی تعمیرات دل در شهرستان ها

لینک های مفید

مرکز اپل در ایران /  مرکز ایسوس در ایران  / مرکز ایسر در ایران / مرکز دل در ایران / مرکز اچ پی در ایران / مرکز فوجیستو در ایران / مرکز لنوو در ایران / مرکز سونی در ایران / مرکز سامسونگ در ایرانمرکز هوآوی در ایران / مرکز شارپ در ایران / مرکز کانن در ایران / مرکز کپی در ایران / مرکز توشیبا در ایران / مرکز کونیکا مینولتا در ایران / مرکز ریکو در ایران / مرکز ال جی در ایران/نمایندگی رسمی ایسوس / نمایندگی رسمی ایسر / نمایندگی رسمی اپل / نمایندگی رسمی کانن / نمایندگی رسمی دل / نمایندگی رسمی فوجیتسو / نمایندگی رسمی اچ پی / نمایندگی رسمی هوآوی / نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / نمایندگی رسمی لنوو / نمایندگی رسمی ال جی / نمایندگی رسمی ریکو /نمایندگی رسمی سامسونگ / نمایندگی رسمی شارپ / نمایندگی رسمی سونی / نمایندگی رسمی توشیبا / نمایندگی رسمی زیراکس / نمایندگی رسمی پاناسونیک / نمایندگی رسمی کپی / نمایندگی رسمی کیوسرا/نمایندگی تعمیرات ال جی / نمایندگی تعمیرات سامسونگ / مرکز سخت افزار ایران /نمایندگی مجاز لنوو

نمایندگی تعمیرات تبلت / نمایندگی تعمیر ایسوس / نمایندگی تعمیر اپل / نمایندگی تعمیر ال جی /نمایندگی تعمیر سامسونگ  / نمایندگی تعمیر سونی / نمایندگی تعمیر هوآوی/نمایندگی اپل /نمایندگی ایسوس / نمایندگی ایسر / نمایندگی دل / نمایندگی اچ پی / نمایندگی فوجیستو / نمایندگی سونی / نمایندگی سامسونگ / نمایندگی پاناسونیک / نمایندگی توشیبا / نمایندگی شارپ / نمایندگی برادر / نمایندگی ال جی / نمایندگی کانن / نمایندگی نوت بوک / نمایندگی زیراکس / نمایندگی ریکو /نمایندگی کونیکا مینولتا/نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور / نمایندگی اصلی کولر گازی  / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ /نمایندگی تعمیرات موبایل / نمایندگی تعمیرات ایسوس / نمایندگی تعمیرات اپل / نمایندگی تعمیرات اچ تی سی /نمایندگی تعمیرات سونی /نمایندگی تعمیرات هوآوی