اشتراک گذاری

آموزش تعمیرات آل این وان

با توجه به گسترش سیستم های جدید کامپیوتری و استقبال کاربران از آنها، از سوی دیگر تقاضا برای خدمات پس از فروش و تعمیر این نوع سیستم ها نیز افزایش یافته است. آل این وان ها سیستم های به نسبت جدیدی محسوب می شوند که کمتر کسی تخصص لازم در زمینه تعمیرات و سرویس آنها را کسب کرده است. آل این وان all in one ظاهری زیبا و کم حجم دارد که این زیبایی به دلیل جا گرفتن تمامی قطعات سخت افزاری این کامپیوتر در مانیتور آن است. این موضوع یعنی چیدمان تخصصی قطعات داخلی آل این وان، سبب شده تا تعمیر و سرویس آن به مهارت، تخصص و تجهیزات خاصی احتیاج داشته باشد.

از این رو، کسب دانش و تخصص لازم در این زمینه می تواند شما را وارد یکی از مشاغل پردرآمد کند. همانند تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ، در تعمیر آل این وان نیز آموزش تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری به دانشجویان داده می شود اما دوره های تخصصی تری نیز برای آنان برگزار می شود که مختص تعمیرات تخصصی آل این وان می باشد. شما می‌توانید با حضور در نمایندگی دل، آموزش تعمیرات آل این وان را در یک مرکز مجهز و پیشرفته کسب کنید. متقاضیان پس از گذراندن دوره های آموزشی و موفقیت در آزمون تئوری و عملی، گواهینامه معتبر دریافت می کنند. در ادامه شما را با این دوره های آموزشی بیشتر آشنا می کنیم.

آموزش تعمیرات آل این وان

آموزش تعمیرات نرم‌افزاری آل این وان

بخش مهمی از کارکرد یک سیستم کامپیوتری از طریق نرم افزاری صورت می گیرد. در آل این وان نیز این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار می باشد چراکه در بسیاری از مواقع بروز اختلال در آن، ریشه نرم افزاری داشته که با نصب، حذف، آپدیت و تغییر تنظیمات نرم افزارهای سیستم، مشکل آن برطرف می شود. از این رو نیاز است تا کارآموزان در ابتدای امر، با سیستم نرم افزاری آل این وان آشنا شده و آموزش های لازم را در خصوص مشکلات نرم افزاری و نحوه برطرف کردن آنها ببینند.

نکته مهم در آموزش تعمیرات آل این وان این است که داشتن مهارت و تخصص در حوزه تعمیرات نرم افزاری، تعمیرکار را در تشخیص عیوب سخت افزاری یاری می دهد. تعمیرات آل این وان ریزه کاری ها و ترفندهایی دارد که با فراگیری آنها قادر خواهید بود مشکلات دستگاه را به درستی تشخیص داده و به راحتی برطرف نمایید.

آموزش تعمیرات سخت‌افزاری آل این وان

بخش مهمی از دوره آموزشی تعمیرات ALL IN ONE، مربوط به تعمیرات سخت افزاری می باشد. منظور از سخت افزار تمامی قطعات داخلی مانیتور آل این وان ، قاب و اتصالات می باشد. همانطور که در بالا گفتیم، قطعات سخت افزاری آل این وان با فشردگی خاصی در مانیتور قرار گرفته اند. این موضوع سبب شده اگر تعمیرکاری با ساختار و نقشه آل این وان آشنایی نداشته باشد، نتواند به درستی و به طرز مناسبی مشکل آن را برطرف کند. در دوره آموزش تعمیرات آل این وان ، دانشجویان نه تنها با ساختار این دستگاه و قطعات مختلف آن آشنا می شوند بلکه، آموزش های تئوری و عملی را در خصوص تعمیر انواع قطعات آل این وان طی می کنند. در پایان دوره، کارآموزان قادر خواهند بود تمامی قطعات این دستگاه و مشکلات احتمالی آنها را تشریح کرده و با روش های مناسب تعمیر کنند.

 سرفصل های آموزش تعمیرات  آل این وان

 • آشنایی با سیستم کلی آل این وان و اجزای تشکیل دهنده اصلی
 • آشنایی با ساختار و نقشه الکترونیکی آل این وان
 • آشنایی با تک تک اجزای آل این وان مانند مادر برد، کارت گرافیک، رم، CPU، هارد، منبع تغذیه
 • آشنایی با ابزارآلات و دستگاه های تعمیر آل این وان
 • تشریح کامل مادر برد و آشنایی با اجزاء اصلی تشکیل دهنده مادر برد و ارتباط آن‌ها با یکدیگر
 • بررسی عیوب هر یک از قطعات مادر برد و آشنایی با اشکالات ایجاد شده توسط هریک از قطعات
 • آموزش رفع مشکلات مادربرد و قطعات آن
 • تشریح هارد و آشنایی با اجزا هارد و عیوب هارد و روش‌های برطرف‌سازی آن‌ها
 • آشنایی با منبع تغذیه ( پاور)، تشریح خرابی‌های پاور و روش‌های برطرف سازی آن‌ها
 • آموزش اتصال صحیح قطعات آل این وان به یکدیگر
 • آموزش نصب ویندوز و درایورها و راه اندازی نهایی سیستم
 • آموزش الکترونیک پایه
 • آموزش بازیابی اطلاعات
 • آموزش تعمیر درایوهای نوری مانندRW ، DVD ، CD
 • آموزش ارتقای قطعات آل این وان
 • آموزش تعمیر کارت گرافیک

آموزش تعمیر آل این وان دل

در این مرکز شما به طور اختصاصی تعمیر آل این وان دل را فرا می گیرید. شناخت اجزا، کارکرد، قطعات سخت افزاری، مشکلات احتمالی و نحوه رفع آنها در دوره آموزشی تعمیرات آل این وان دل به کارآموزان آموزش داده می شود. شایان توجه است که دوره های آموزشی این مرکز توسط اساتید به‌نام و مطرح کشور برگزار می شود و در طول دروه های آموزشی، دانشجویان از محیط های کارگاهی مجهز و مدرن برخوردار خواهند بود. تمامی تجهیزات و دستگاه های مستقر در این کارگاه ها، در دوره های عملی جهت آموزش دانشجویان در اختیار آنها قرار می گیرند.