اشتراک گذاری

نمایندگی لپ تاپ دل Latitude D830

پیش از پرداختن به سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی لپ تاپ دل Latitude D830 بد نیست نگاهی به ویژگی‌های این دستگاه و امکانات آن داشته باشیم. لپ تاپ دل Latitude D830 از سری لپ تاپ های مالتی‌مدیای دل است که علاوه بر کاربری اداری می‌تواند برای کاربری خانگی و گاهاً صنعتی مناسب باشد. پردازنده بکاررفته در این لپ تاپ Intel Core 2 Dou است که مدل آن T7250 و فرکانس آن 2.0 GHz up to 2.4GHz است.

صفحه نمایش لپ تاپ دل Latitude D830، 15.6 اینچی بوده و مدل پردازنده گرافيکي بکاررفته در آن Nvidia Quadro NVS 135m – 256 MB است. حافظه‌ای که از سوی شرکت سازنده برای این دستگاه درنظرگرفته شده 2GB است که البته کاربر می‌تواند آن را تا 8 گیگابایت ارتقا دهد. ظرفيت حافظه ی این دستگاه نیز 160 گیگابایت می‌باشد که قابلیت ارتقاء تا 2 ترابایت را دارد. در بخش‌های آتی سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه که با حضور در نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل Latitude D830 قابل دریافت است، شرح داده خواهد شد.

4/5(4 امتیاز)
نمایندگی لپ تاپ دل Latitude D830

چه خدماتی در نمایندگی لپ تاپ دل Latitude D830 ارائه می‌شود؟

خدمات ارائه شده در نمایندگی لپ تاپ دل Latitude D830 عمدتاً در ارتباط با تعمیرات لپ تاپ و رفع خرابی‌های پیش آمده در آن است. خدماتی چون تعویض قطعات لپ تاپ دل Latitude D830، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری، ارتقا لپ تاپ، ریکاوری اطلاعات از دست رفته، بهسازی عملکرد لپ تاپ و … برخی از مواردی هستند که با حضور در نمایندگی لپ تاپ دل می‌توان دریافت کرد.

کاربرانی که به هر دلیل امکان مراجعه به این مرکز را ندارند می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را به صورت تعمیر در محل دریافت نمایند. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیرات لپ تاپ دل خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ دل Latitude D830

با حضور در نمایندگی لپ تاپ دل Latitude D830 تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری مرتبط با این دستگاه قابل دریافت است. نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل، کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ خود را تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز شوید.

برخی از تخصصی‌ترین خدمات سخت افزاری ارائه شده در این نمایندگی عبارت است از: تعمیر شارژر لپ تاپ، تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ، تعمیر صفحه کلید یا keyboard لپ تاپ، تعمیر LED و LCD لپ تاپ، تعمیر مادر برد لپ تاپ، تعمیر و تعویض کارت گرافیک لپ تاپ، ارتقا سخت افزاری لپ تاپ، تعویض فلت لپ تاپ، تعمیر و تعویض کارت شبکه لپ تاپ، تعویض قاب و بدنه لپ تاپ، تعویض انواع پورت لپ تاپ، تعویض و تعمیر چیپ گرافیک لپ تاپ و …. .

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ دل Latitude D830

متقاضیان دریافت تعمیرات نرم افزاری این دستگاه نیز می‌توانند به نمایندگی لپ تاپ دل Latitude D830 مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. سرویس لپ تاپ و انواع بوردهای الکترونیکی در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیر و لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صددرصد تضمینی انجام می‌گیرد. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر نرم افزاری که با حضور در مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ دل قابل دریافت است عبارتند از:

نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی لپ تاپ، ارتقا و آپگرید لپ تاپ در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ، نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت، بازیابی و ریکاوری اطلاعات هارد لپ تاپ، نصب انواع نرم افزارهای جانبی (تخصصی و غیر تخصصی)، بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن، نصب استوریج های مختلف (اکسترنال و اینترنال) و … .

نمایندگی لپ تاپ دل

نمایندگی لپ تاپ دل ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با فروش، تعمیر، تعویض قطعات، بهسازی و ترمیم کلیه مدلهای لپ تاپ دل به متقاضیان است. کاربران کلیه لپ تاپ های دل می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده خود، به نمایندگی دل مراجعه کرده و پس از حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ دل، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

سرویس‌های ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ دل منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با لپ تاپ های دل را شامل می‌گردد. شایان ذکر است در مرکز تعمیرات دل در صورت محرز شدن خرابی کامل یک قطعه و نیاز به تعویض آن، با صاحب دستگاه تماس گرفته شده و جهت این کار از وی کسب اجازه می‌شود. شایان ذکر است سرویس‌های مرتبط با فروش انواع لپ تاپ دل نیز با حضور در نمایندگی فروش لپ تاپ دل قابل دریافت است.