اشتراک گذاری

خدمات نصب ویندوز در تنها نمایندگی رسمی دل

دلایل متعددی از جمله: خرید یک لپ تاپ بدون سیستم عامل، کاهش سرعت سیستم و کند شدن آن، ویروسی شدن سیستم، بالا نیامدن ویندوز، بروز مشکلات نرم‌افزاری و عدم اجرای نرم‌افزارهای جدید بر روی سیستم، شما را وادار می‌کنند تا به نصب ویندوز تن دهید. نصب ویندوز در حالیکه که برای یکسری از کاربران کار ساده‌ای به نظر می‌رسد اما برای برخی از کاربران که با این پروسه آشنایی ندارند یا زمان کافی برای نصب ویندوز ندارند کمی مشکل و حتی دردسرساز است؛

گاهی اوقات هم همه چیز خیلی خوب پیش نمی‌رود به گونه‌ای که با ارورهای مختلفی هنگام نصب ویندوز روبه‌رو می‌شوید یا پس از نصب آن با مشکلات زیادی در نصب درایورهای ویندوز روبه‌رو می‌شوید و همه این‌ها باعث می‌شوند که بی‌خیال نصب ویندوز شوید و انجام این کار را به یک مرکز تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ بسپارید. اگر از کاربران کامپیوتر و لپ تاپ‌های دل هستید و به خدمات نصب ویندوز، نصب درایورهای ویندوز و همچنین نصب نرم‌افزاری مورد نیاز خود بر روی این سیستم عامل نیاز دارید، می‌توانید سیستم خود را به نمایندگی مجاز دل بسپارید تا تکنسین‌های این مرکز تک تک این خدمات را به صورت حرفه‌ای به شما ارائه دهند. برای اینکه بیشتر با خدمات نمایندگی دل در زمینه نصب ویندوز آشنا شوید، ادامه این مطلب را دنبال کنید.

خدمات نصب ویندوز

بررسی خدمات نصب ویندوز

نصب ویندوز اورجینال

این روزها بازار پر شده است از سی دی‌های غیر اورجینال و فیک ویندوز در ورژن‌های مختلف. متاسفانه کاربران زیادی بدون اینکه با مشکلاتی که نصب ویندوز غیر اورجینال ایجاد می‌کند آشنا باشند از آن استفاده می‌کنند و همین مسئله موجب می‌شود که بارها و بارها مجبور به نصب ویندوز جدید شوند؛

از مشکلات نصب ویندوز غیر اورجینال بر روی سیستم، می‌توان به هنگ کردن و کند شدن سیستم به مرور زمان و همچنین ناسازگاری ویندوز با برخی از نرم‌افزارها اشاره کرد از این‌رو تکنسین‌های متخصص نمایندگی دل، خدمات نصب ویندوز اورجینال را به کاربران ارائه می‌دهند. با نصب ویندوز اورجینال دیگر هیچ خبری از هنگ کردن و کندی سیستم نیست و علاوه‌بر این تمامی نرم‌افزارها خیلی ساده بدون هیچ‌گونه اروری بر روی سیستم نصب می‌شوند.

نصب درایورهای ویندوز

درایورها، رابط بین نرم‌افزار و سخت‌افزار هستند و به نوعی ارتباط بین نرم‌افزار و سخت‌افزار را شکل می‌دهند؛ درواقع درایورها اجازه دسترسی نرم‌افزارها به سخت‌افزارها را می‌دهند برای مثال درایور کارت صدا به عنوان یک نرم‌افزار، امکان استفاده از قطعه سخت‌افزاری کارت صدا را دارد به گونه‌ای که اگر درایور کارت صدا بر روی سیستم نصب نشود هیچ صدایی از لپ تاپ درحالیکه یک فایل صوتی را پلی کرده‌اید، شنیده نمی‌شود؛

بنابراین برای عملکرد درست هر یک از قطعات سخت‌افزاری سیستم مانند: کارت صدا، کارت گرافیک، ماوس پد و … به نصب درایورهای ویندوز نیاز داریم. تکنسین‌های متخصص نمایندگی دل علاوه‌بر اینکه خدمات نصب ویندوز اورجینال را ارائه می‌دهند به نصب تخصصی درایورهای ویندوز نیز می‌پردازند.

نصب آنتی ویروس اورجینال

آنتی ویروس‌ غیر اورجینال نیز مانند ویندوز غیر اورجینال، مشکلات زیادی را بر روی سیستم شما به وجود می‌آورد که شامل: بروز اختلالات نرم‌افزاری، امکان آسیب‌پذیری بالا، امکان نفوذ هکرها به سیستم ، عدم محافظت آفلاین و … می‌باشند؛ از این‌رو کارشناسان متخصص بخش نرم‌افزار نمایندگی دل خدمات نصب آنتی ویروس اورجینال را به کاربران ارائه می‌دهند. اگر شما هم دوست دارید که یک آنتی ویروس اورجینال بر روی سیستم خود داشته باشید، می‌توانید از خدمات نصب آنتی ویروس اورجینال توسط نمایندگی دل استفاده کنید.

نصب برنامه‌های مورد نیاز کاربر؛ عمومی و تخصصی

جدا از نصب برنامه‌های عمومی بر روی سیستم که کار چندان سختی نیست؛ نصب برخی از نرم‌افزارهای کاربردی و تخصصی، کار پیچیده و دشواری است که همه کاربران از پس آن برنمی‌آیند؛ از این‌رو کارشناسان نمایندگی دل علاوه‌بر نصب نرم‌افزارهای عمومی بر روی سیستم کاربر، نرم‌افزارهای کاربردی و تخصصی که کاربر به آن‌ها نیاز دارد را به صورت تخصصی بر روی سیستم او نصب می‌کنند و درنهایت با اجرای آن نرم‌افزارهای تخصصی از نصب درست و اصولی آن‌ها اطمینان حاصل می‌کنند. بنابراین اگر مشکلی با نصب نرم‌افزارهای تخصصی دارید، می‌توانید علاوه‌بر استفاده از خدمات نصب ویندوز نمایندگی دل از خدمات نصب نرم‌افزارهای تخصصی و کاربردی این مرکز نیز استفاده کنید.

هزینه نصب ویندوز چه قدر است؟

برای خیلی از کاربران که به دنبال استفاده از خدمات نصب ویندوز هستند این سوال مطرح می‌شود که هزینه نصب ویندوز چه قدر است؟ درواقع برآورد هزینه نصب ویندوز به پارامترهای مختلفی از جمله نصب ویندوز به تنهایی یا همراه با نصب آنتی ویروس اورجینال و نصب انواع نرم‌افزارهای عمومی و به ویژه تخصصی بر روی سیستم بستگی دارد. تکنسین‌های نمایندگی دل متناسب با درخواست شما در زمینه نصب ویندوز به تنهایی یا به همراه نصب آنتی ویروس اورجینال و نصب برخی از نرم‌افزارهای تخصصی، هزینه این خدمات را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهند و درصورت تمایل شما تمامی خدماتی که در زمینه نصب ویندوز درخواست کرده‌اید را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه می‌دهند.

نمایندگی دل؛ همراه همیشگی شما در فروش و تعمیرات محصولات دل

نمایندگی دل از کارشناسان و تکنسین‌های متعددی برخوردار است که خدمات فروش، عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری انواع دستگاه‌های دل را به کاربران ارائه می‌دهند. بنابراین درصورتی که قصد خرید یکی از محصولات دل را دارید یا با هر یک از دستگاه‌های دل به مشکل خورده‌اید می‌توانید از خدمات فروش و تعمیرات تخصصی نمایندگی دل استفاده کنید.