اشتراک گذاری

فیلم آموزش اتصال لپ تاپ به اینترنت از طریق سیم کارت

آیا امکان فعال کردن سیم کارت در لپ تاپ وجود دارد؟ این سوألی است که برخی از کاربران لپ تاپ از متخصصان تعمیر لپ تاپ دل می پرسند. واقعیت آن است که در همه لپ تاپ ها امکان استفاده از سیم کارت وجود ندارد و این موضوع تنها محدود به برخی از مدل ها می باشد. در فیلم آموزش اتصال لپ تاپ به اینترنت از طریق سیم کارت می توانید با نحوه انجام این کار آشنا شوید.

اسلات سیم کارت در برخی از لپ تاپ های معمولی و صنعتی وجود دارد. معمولا این اسلات ها به صورت پیش فرض فعال نیستند و در صورت استفاده از سیم کارت امکان اتصال به شبکه های همراه وجود ندارد. در این شرایط برای فعال کردن این قابلیت، شما باید کارت (wireless wide area network) یا به اختصار کارت wwan مخصوص لپ تاپ را خریداری کرده و به دستگاه متصل کنید.

به عبارت دیگر برای فعال کردن سیم کارت در لپ تاپ به یک کارت WWAN نیاز دارید. این کارت در همه لپ تاپ ها وجود ندارد و تنها یک اسلات سیم کارت در نظر گرفته شده است. بنابراین باید این کارت را به صورت جداگانه خریداری کنید. با قرار دادن سیم کارت در اسلات و فعال کردن کارت WWAN، جستجو برای یافتن شبکه های تلفن همراه آغاز شده و به صورت اتوماتیک به شبکه مورد نظر متصل می شود.

اطلاعات فیلم آموزش اتصال لپ تاپ به اینترنت از طریق سیم کارت

مدت زمان آموزش:

00:03:07

 حجم ویدیو:

23.14 مگابایت

کارشناسان نمایندگی دل آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه تعمیر لپ تاپ دل می باشد.

شماره تماس: 02154114