اخبار مرکز تخصصی دل

پایگاه اخبار مرکز تخصصی دل یک پایگاه معتبر و تخصصی است که تمام فعالیت های کمپانی دل را پوشش می دهد. این بخش از سایت رسمی نمایندگی دل، مجموعه ای از مهمترین، به روز ترین و موثق ترین اخبار را درباره کمپانی دل و محصولاتش در اختیار کاربران علاقه مند می گذارد. مترجان و نویسندگان بخش اخبار مرکز تخصصی دل همواره در تلاش اند تا با انتشار اخبار درست و واقعی، سطح دانش و اطلاعات روزانه کاربران درباره انواع محصولات کمپانی دل را بالا ببرند و پیشرفت ها و توسعه های قابل توجه این کمپانی را در اختیار کاربران علاقه مند بگذارند. می توانید به راحتی با مراجعه به این بخش مجموعه ای از جدید ترین اخبار مربوط به کمپانی دل را بخوانید و لذت ببرید.

شرح جدیدترین اخبار مرکز تخصصی دل

شرح و توضیح هر یک از تیتر های خبری درباره کمپانی دل در این قسمت گنجانده شده است. کارشناسان بخش فنی پس از اینکه خبری درباره یک تکنولوژی یا یک اتفاق جدید در کمپانی دل منتشر می شود، با دید کارشناسانه و منتقدانه موضوع را بررسی می کنند و چالش های جالب و تعمق آمیزی را برای کاربران ایجاد می کنند تا لذت خوانش یک خبر در حوزه تکنولوژی و فناوری بیشتر و بیشتر شود.

به همین دلیل است که در بخش شرح جدیدترین اخبار نمایندگی دل اوضاع کمی متفاوت تر است. جایی برای طرح سوال و پاسخ به سوال است. درباره هر خبر اماها و اگرها و بایدها و نبایدها توضیح داده می شود و نتیجه گیری کلی نیز گرفته می شود. پیشنهاد می کنیم این بخش را از دست ندهید و مروری روی آن داشته باشید.

اخبار مرکز تخصصی دل
اولین نمایشگر فوق عریض 40 اینچی دل

اولین نمایشگر فوق عریض 40 اینچی دل رونمایی شد

لپ تاپ Dell Latitude 9510

لپ تاپ Dell Latitude 9510 ؛ با اینترنت 5G و عملکرد هوش مصنوعی

شعبه فرجام

افتتاح شعبه ی جدید مرکز سخت افزار ایران در فرجام

معرفی لپ تاپ XPS 13

شرکت دل طراحی XPS 13 را تغییر داد

لپ تاپ دل 3540 Precision

لپ تاپ دل 3540 Precision رسماً معرفی شد

APU های جدید

APU های جدید در لپ تاپ های دل Inspiron

لپ تاپ اینسپایرون ۷۰۰۰

رونمایی دل از نسل جدید لپ تاپ اینسپایرون ۷۰۰۰

In Win 307

رونمایی از خلاقانه‌ترین کیس موجود با نام In Win 307

فهرست