اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل

مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل فعالیت خود را همزمان با ورود لپ تاپ های این برند به درون کشور آغاز کرده و همگام با تکنولوژی‌های به‌کار رفته در این صنعت، تجهیزات و ابزار خود را به‌روز رسانی ساخته است. تعمیرات لپ تاپ در این مرکز منحصر به سرویس خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه را شامل می گردد. دارندگان این دستگاه می توانند در صورت مواجهه با هر گونه اختلال و ناکارامدی در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ dell  مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند. تمامی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل همراه با گارانتی بوده و مدت گارانتی نیز با توجه به مورد تعمیراتی انجام شده متفاوت است.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل

ویژگی‌های مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل

آنچه که در بدو ورود به مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل مشاهده خواهید کرد پارت‌های متعدد تعمیراتی است که هر یک از آن‌ها صرفاً خدماتی مرتبط با تخصص کاری خویش ارائه می‌دهند و -برخلاف دیگر مراکز غیرمجاز- از ورود به حوزه‌های نامرتبط خودداری می‌کنند. واحدهای تعمیرات لپ تاپ دل به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارد. تمامی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌ سازنده صورت می‌پذیرد. کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های دل، توانایی آن را دارند تا هریک از دستگاه های معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند.

خدمات مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ دل: خدمات دیگر ارائه شده در مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل مرتبط با بخش نرم افزاری است. برخی از سرویس های نرم افزاری که با حضور در این مرکز قابل دریافت است عبارتند از: نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی لپ تاپ ها، ارتقا و آپگرید لپ تاپ در مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل، نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ در مرکز تعمیرات لپ تاپ Dell، نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت در نمایندگی لپ تاپ، نصب انواع نرم افزارهای جانبی (تخصصی و غیر تخصصی)، بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن، نصب استوریج های مختلف (اکسترنال و اینترنال) و… .

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ دل: یکی از سرویس های تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل، سرویس تعمیرات سخت افزاری این محصول است که توسط تیمی از خبره ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات انجام می پذیرد. تعمیر خرابی شارژر لپ تاپ دل ، تعمیر خرابی باتری لپ تاپ دل ، تعمیر خرابی کیبورد لپ تاپ دل ، تعمیر خرابی ال ای دی و ال سی دی لپ تاپ دل ، تعمیر خرابی مادربرد لپ تاپ دل و مواردی از این دست برخی از سرویس های تخصصی مرتبط با لپ تاپ است که با حضور در نمایندگی لپ تاپ دل و مراجعه به پارت مربوطه قابل دریافت است.

بازیابی اطلاعات لپ تاپ دل: بازیابی اطلاعات لپ تاپ دل یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ است که توسط برترین کارشناسان حوزه ریکاوری و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات نظیر pc3000 و MRTPRO انجام می پذیرد. خدمات مرتبط با این بخش به دلیل حساسیت های خاص خود در پارت مجزا، به دست کارشناسان زبده، متخصص و البته امین و معتمد انجام می پذیرد. از دست رفتن اطلاعات و عدم دسترسی به اطلاعات ذخیره شده به هر دلیلی که روی دهد، بازیابی آنها نیازمند حضور متخصصان زبده این حوزه و تجهیرات تخصصی آن است. برخی از عللی که سبب از دست رفتن اطلاعات می گردند عبارتند از: بروز ایرادهای نرم‌افزاری، خراب شدن اطلاعات، حمله‌ رخنه‌گران، حذف اتفاقی اطلاعات، بروز ایراد در هارد دیسک و  قطعی برق.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل و گارانتی خدمات

گارانتی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل به دو دلیل صورت گرفته است؛ یک، اطمینان از سطح کیفی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ Dell و دوم، برخورداری این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات و زبده ترین کارشناسان تعمیر. تلفیق این دو مجموعه سبب گشته تا کاربران لپ تاپ های دل، بالاترین سطح کیفی خدمات را در این مرکز دریافت نمایند و دستگاههای خویش را بی‌هیچ فوت وقتی و به بهترین شکل ممکن تعمیر نمایند. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل اقدام به اِعمال برخی گردگیری ها و سرویس های بهسازی در حین تعمیر می نمایند که این امر سبب بازیابی کیفیت اولیه محصول و بی عیب و نقص گشتن آن می شود. به گونه ای که غالب دستگاه های تعمیر شده در نمایندگی رسمی تعمیرات لپ تاپ دل، کیفیت اولیه خویش را بازیافته و بدل به دستگاهی نو و کارآمد می گردند.

لینک مفید

تعمیرات دل

مرکز تعمیرات دل در راستای ارائه هر چه تخصصی تر خدمات، فضای خویش را به واحدهای تخصصی تعمیرات دل تقسیم ساخته است و در هر پارت به ارائه سرویس های تخصصی مرتبط با یکی از دستگاه های دل می پردازد. در هر پارت –مثلا در پارت تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل- تیمی از متخصصان و مهندسان زبدۀ هر حوزه حضور دارند و دستگاه های معیوب را به بهترین نحو ممکن تعمیر می کنند. نمایندگی دل با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر سخت افزار و نرم ‌افزار محصولات دل و استفاده از بروزترین ابزارآلات این حوزه، کلیه امور تعمیر را با قیمت‌های مصوب به مشتریان و همکاران محترم ارائه می‌دهد. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر و کلیک بر پارت مربوطه، با خدمات تخصصی ارائه شده در هر بخش آشنا شوید.

نمایندگی دل

نمایندگی دل خدمات تخصصی مرتبط با محصولات دل را در پارت‌های متعددی به کاربران ارائه می دارد. خدمات ارائه شده در نمایندگی Dell  منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه خدمات فروش و تعمیرات سخت افزاری-نرم افزاری مرتبط با محصولات این برند را شامل می گردد. فروش انواع محصولات دل، تعمیرات سخت افزاری محصولات دل، تعمیرات نرم افزاری محصولات دل، ارائه مشاوره های تخصصی، برگزاری دوره های آموزشی و … برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی مجاز دل است. وجه اشتراک تمامی خدمات مذکور، پیاده سازی آنها توسط مجرب ترین و خبره ترین کارشناسان در یک فضای کاملاً حرفه‌ای است.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وبسایت قابل پیگیری است.

محصولات دل
سوالات متداول دل
اخبار دل
مقالات دل